ایستگاه خبر

استفاده شرکت گرنت تورنتون از بلاک چین EOSIO برای تسویه تراکنش‌های درون‌سازمانی خود

گرانت تورنتون (Grant Thornton) شرکت فعال در حوزه‌ی حسابداری اعلام کرد که به زودی تمامی تراکنش‌های درون‌سازمانی خود را روی شبکه‌ی EOSIO ثبت و ضبط می‌کند. این اقدام در راستای شفافیت بیشتر، اجتناب از اتلاف زمان و هزینه و دست آخر جلوگیری از وقوع هرگونه کلاهبرداری احتمالی صورت می‌گیرد.

نکته قابل توجه در این میان آن است که پلتفرم جدید تورنتون موسوم به inter.x از فناوری دفاترکل توزیع شده برای ارتقای شفافیت بهره می‌برد. همچنین این پلتفرم از تجزیه و تحلیل بلادرنگ داده‌ها استفاده می‌کند تا با قوانین مربوط به قیمت‌گذاری و مدیریت خزانه‌داری هماهنگ باشد.

بخشی از شرکت گرنت تورنتون اینترنشنال که ششمین بنگاه بزرگ جهان در حوزه حسابداری و خدمات مشاوره‌ی مالیاتی است، به دنبال بهره‌برداری تام و تمام از پلتفرم inter.x برای اتخاذ تصمیم‌های زمان‌واقعی و بلادرنگ است تا بتواند از اتلاف ساعت‌ها وقت و هزینه برای اخذ تصمیمات حیاتی در پیچ و تاب فرایندهای دیوان‌سالاری جلوگیری کند.

گرنت تورنتون با ثبت تراکنش‌های درون‌سازمانی خود روی بلاک چین EOSIO می‌تواند از وقوع تخلف یا خطاهای احتمالی جلوگیری به عمل آورد. این دست از تراکنش‌ها نوعا درون یک شرکت انجام می‌شوند و نزدیک به ۳۰ الی ۴۰ درصد از اقتصاد جهانی را دربرمی‌گیرند.

گفتنی است EOS یک پروژه بلاک چینی با خاستگاه کشور چین است که همواره در رده‌ی برترین پروژه‌های حال حاضر جهان در حوزه‌ی فناوری دفاتر کل توزیع شده یا DLT جای داشته است. این پروژه که عده‌ای از آن با عنوان «قاتل اتریوم» یاد می‌کنند، از نظر پذیرش و کاربست‌پذیری توسط بنگاه‌های مختلف در سرتاسر جهان، همواره روندی صعودی را طی کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=38634
دکمه بازگشت به بالا