ایستگاه خبر

GTA 6 ممکن است با بیت‌کوین بومی خود عرضه شود

گفته شده است GTA 6 قسمت بعدی سری پرطرفدار Grand Theft Auto از نوعی کریپتوی بومی برخوردار است. Tom Henderson به نقل از یک منبع معتبر گفت که بازیکنان درحین بازی می‌توانند به‌جای پول نقد بیت‌کوین دریافت نمایند.

به عبارتی GTA 6 از بیت‌کوین انحصارا برای پرداخت‌های درون بازی استفاده می‌کند که به‌نوعی رمز ارز ابداعی خود بازی است. بنابراین بازیکنان نمی‌توانند بیت‌کوین به‌دست آمده را برای خرید کالاهای دنیای واقعی استفاده کنند، زیرا این بیت‌کوین‌ها رمز ارز واقعی نیستند.

این نخستین باری نیست که سری Grand Theft Auto علاقه‌ی خود را به رمز ارزها ابراز نموده است. این تصمیم با موضع مدیرعامل شرکت ناشر GTA یعنی Take-Two Interactive در تضاد کامل خواهد بود.

GTA 6 ممکن است با بیت‌کوین بومی خود عرضه شود

GTA و فضای کریپتو

Strauss Zelnick، مدیرعامل شرکت Take-Two Interactive، رویکرد مثبت و خوش‌بینانه‌ای به رمز ارزها ندارد، از این رو خبر استفاده از بیت‌کوین در معروف‌ترین عنوان این شرکت موضوع بحث‌برانگیزی است.

وی در کنفرانس مدیریتی سه ماهه‌ی چهارم شرکت Take-Two اظهار داشت: «اگر متاورس، SPAC و رمز ارزها را به‌مدت پنج سال با یکدیگر ترکیب کنید، اتفاق مهمی رخ نمی‌دهد.»

سری GTA سابقه‌ی استفاده از روش‌های ابداعی ویژه‌ای برای پرداخت‌ پول در آخرین نسخه‌ی خود داشته است، این نسخه حتی از یک بازار سهام بومی نیز برخوردار بود. Henderson مدعی شد GTA 6 نیز دارای چنین بازار بورسی خواهد بود.

با تمام پیشرفت‌های صورت گرفته در صنعت بازی‌سازی، هنوز هیچ‌کدام از عناوین موفق نشده‌اند از رمز ارزها در پلتفرم آنلاین گیمینگ استفاده کنند. نکته‌‌ی مثبت حضور واقعی یا اقتباسی کریپتو در نسخه‌ی پیش‌روی GTA کاهش رویکرد بدبینانه‌ای مدیرعامل Take-Two به فضای رمز ارزها خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: تامین منافع نهنگ‌های بیت‌کوین در پی توییت ایلان ماسک – تحلیل آن‌چین

Source

https://coiniran.com/?p=45931
دکمه بازگشت به بالا