ایستگاه خبر

مدیر ارشد فناوری پیشین Coinbase : دولت در صورت افزایش قیمت بیت کوین وارد عمل خواهد شد

بالاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan) مدیر ارشد فناوری پیشین Coinbase (CTO) حدس زده است که در صورت ادامه رشد دارایی‌های دجیتال در برابر دلار، دولت ایالات متحده مجبور به اقدام علیه بیت کوین شود.

سرینیواسان در مصاحبه جدید خود با Real Vision Finance ادعا کرد که ایالات متحده نسبت به بیت کوین محافظه‌کارانه عمل خواهد کرد. او گفت:

در واقع من فکر می‌کنم دولت ایالات متحده در حال حاضر گروهی از افراد را در اختیار دارد که رمزارزها را می‌فهمند و نسبتاً با آن دوستانه رفتار می‌کنند، این چیزی نیست که در سال ۲۰۱۳ قابل پیش‌بینی بوده باشد.

این مدیر ارشد فناوری سابق Coinbase همچنین به عدم صلاحیت عمومی دولت در پی شیوع بیماری ویروس کرونا اشاره کرد و گفت که این امر تا تنظیم بیت کوین نیز ادامه خواهد یافت.

||بیشتر بخوانید:‌یکی از این ۵ اقتصاد ابر تورم می تواند به پذیرش بیتکوین کمک کند ||

سرینیواسان خاطرنشان کرد که به دست آوردن بیت کوین در برابر دلار در نهایت باعث واکنش دولت خواهد شد. او گفت:

فکر می کنم اگر بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ یا ۱ ۰۰۰ ۰۰۰ دلار برسد، درصورت محدود کردن سیاست‌های پولی دولت و سیاست‌های مالی، ممکن است واکنش متفاوتی را از دولت در پیش داشته باشید.

Srinivasan، مدیر ارشد فناوری پیشین Coinbase پیش‌بینی کرد که پذیرش گسترده بقای بیت کوین را تضمین می‌کند و “تعداد معدودی از دولت‌ها” سرانجام دارایی‌های دیجیتال را برای ذخایر خود می‌پذیرند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41927
دکمه بازگشت به بالا