ایستگاه خبر

برنامه‌های جدید گوگل برای عقب نماندن در دنیای ارزهای دیجیتال

گوگل مدیر سابق پی پال آرنولد گلدبرگ، را برای اداره بخش پرداخت خود به منظور گسترش دسترسی کاربران به خدمات مالی، از جمله ارزهای دیجیتال استخدام کرده است. بر اساس اظهارات رئیس بازرگانی این شرکت، بیل ریدی، علیرغم دوری جستن از کریپتوها، اکنون گوگل به طور فعال‌تر این صنعت را بررسی می‌کند.

گوگل طرح‌های رمز ارزی را بررسی می‌کند

به گفته بلومبرگ امروز، گوگل متعلق به شرکت آلفابت، معاون و مدیر کل جدیدی را برای بخش پرداخت‌ها و بازارهای نوظهور خود، آرنولد گلدبرگ، مدیر سابق PayPal استخدام کرده است.

بخش پرداخت‌ها و بازارهای نوظهور بخشی از ابتکار میلیارد کاربر بعدی گوگل است. بیل ردی، رئیس بازرگانی گوگل که خود مدیر عملیاتی پی‌پال بود، تأکید کرد که این اقدام استخدام بخشی از گسترش گسترده‌تر گوگل به خدمات مالی بیشتر، از جمله ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر این، پیوش رانجان به عنوان مدیر کل خدمات پرداخت گوگل ارتقا گرفته است. رانجان یک مهندس گوگل است که پیشتاز توسعه Google Pay در هند است، کشوری که Google Pay در آن موفق‌ترین بوده است.

این شرکت همچنین با صرافی رمزارز Coinbase و ارائه‌دهنده پرداخت ارزهای دیجیتال BitPay همکاری می‌کند تا به کاربران اجازه دهد دارایی‌های رمز ارزی خود را در «کارت‌های دیجیتال» ذخیره کنند، اگرچه کاربران همچنان به جای ارزهای دیجیتال، در فیات هزینه می‌کنند. ردی اظهار داشت که گوگل برای بیشتر این مشارکت‌ها برنامه‌هایی دارد.

علیرغم این واقعیت که گوگل هنوز دارایی‌‌های دیجیتال را به عنوان پرداخت نمی‌‌پذیرد، ردی تأکید کرد «کریپتو چیزی است که ما به آن توجه زیادی می‌کنیم» و «همچنان که تقاضای کاربر و تقاضای تاجر تکامل می‌یابد، ما با آن تکامل خواهیم یافت.»

اگرچه برنامه‌های رمز ارزی آن هنوز به طور کامل انجام نشده است، ردی به جاه طلبی‌‌های گوگل برای تبدیل شدن به اتصال‌دهنده نهایی کل صنعت مالی اشاره کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: خط حمایت و مقاومت در ارز دیجیتال چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=49398
دکمه بازگشت به بالا