ایستگاه خبر

گوگل هم به شواری حکومتی Hedera Hashgraph پیوست

Hedera Hashgraph طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد پلتفرم گوگل کلاد را به عنوان ارائه‌دهنده‌ی خدمات ابری برای شبکه‌ی عمومی‌اش انتخاب کرده است. در ادامه‌ی این اطلاعیه از مشارکت فعال گوگل در این پروژه قدردانی شده است. Hedera قصد دارد از خدمات کلاد گوگل برای میزبانی تست نت‌های عمومی و اکوسیستم خدمات اجماع‌اش استفاده کند. این کار به توسعه‌دهندگان Hedera امکان بهره‌مندی از پوشش جغرافیایی و زیرساخت‌های گوگل را می‌دهد.

Hedera یک پروژه‌ی دفترکل توزیع شده است که جهان سازمانی ریش دارد و از الگوریتم اجماع مبتنی بر hashgraph برای داشتن بلاک‌هایی در چندین شاخه استفاده می‌کند. طبق گزارش‌ها این پروژه توانایی پشتیبانی از ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه را دارد. شواری هدایت‌کننده‌ی Hedera از شرکت‌های بزرگی همچون بوئینگ، IBM، Deutsche Telekom و غیره تشکیل شده و هم‌اکنون گوگل نیز به آنها پیوسته است.

Hedera از بدو تاسیس‌اش از خدمات کلاد گوگل استفاده می‌کرده و اکنون تصمیم گرفته دفترکل خود را از طریق خدمات خصوصی گوگل کلاد ارائه دهد. گوگل از این پس یک نود روی شبکه‌ی Hedera راه‌اندازی خواهد کرد و دسترسی به داده‌های دفترکل روی دیتابیس کلاد عمومی که شامل اطلاعات بلاک چین‌های بیت کوین و اتریوم است را ارائه می‌دهد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=36911
دکمه بازگشت به بالا