افشار شایان فر | 1397.07.04

گوگل (Google) منع تبلیغات Cryptocurrency را از اکتبر لغو می کند

ابتدا به تمسخرت می گیرند، سپس با شما درگیر شده و منعتان می کنند، اما در آینده همراه شما خواهند بود. گوگل (Google) ابر قدرت موتور های جستجو، تبلیغات صرافی های Cryptocurrency را در امریکا و ژاپن از اکتبر مجاز خواهد نمود.

لغو ممنوعیت تبلیغات Cryptocurrency در گوگل (Google) از اکتبر

به گزارش کوین ایران و به شرح پایگاه خبری کوین دسک، گوگل شرح داده است:

“سیاست تبلیغاتی Google برای محصولات و خدمات مالی در اکتبر 2018 برای مجاز نمودن تبلیغات صرافی های Cryptocurrency هماهنگ با رگولاتوری در امریکا و ژاپن، به روزرسانی خواهد شد.”

بیشتر بخوانید:

افراد مشهور و تاثیرگذار در جهان رمز ارز ها را چه قدر می شناسیم؟

گوگل یکی از متعدد شرکت های تکنولوژی بود که تبلیغات رمز ارز ( Cryptocurrency ) را در بسترش ممنوع اعلام کرد، گرچه ممنوعیت تبلیغات ICO ها همواره پا برجاست. توئیتر (Twitter) و فیسبوک (Facebook) نیز به تبعیت از سیاست ممنوعیت پرداختند، با وجود این در ماه ژوئن، فیسبوک این ممنوعیت را قدری تسهیل نمود.

Google در شرح جزئیات این پست نوشته:

“تبلیغ کنندگان می باید برای کشوری که هدف تبلیغات آن هاست به تائید گوگل برسند و از ماه اکتبر قادر به اقدام برای دریافت تائیدیه Google خواهند بود. این سیاست به تمام حساب های کاربری که برای این محصولات مالی فعالیت دارند، اعمال خواهد شد.”

بیشتر بدانید:

تریدر ها بخوانند: باز-تعریف مدیر BitKan از ارزش رمز ارز ها

به نظر شما آیا ممنوعیت های اعمالی از جانب سایر شرکت های بزرگ مانند توئیتر و فیسبوک نیز برچیده خواهند شد؟ کشور ها چطور؟ ما را در جریان نظرات خود قرار دهید و در بهبود ارائه اخبار یاری دهید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source & Image