ایستگاه خبر

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که گلدمن ساکس به زودی وارد بازار کریپتو شود!!

گلدمن ساکس (Goldman Sachs) که نیروی محرکه بانکداری ایالات متحده است، اخیرا بنا به گفته یک منبع داخلی تقاضای اطلاعات در مورد نگهداری از دارایی‌های دیجیتال کرده است. این منبع ابراز داشت که طرح‌های این بانک به زودی آشکار خواهد شد. بنا به گفته این منبع داخلی، گلدمن ساکس در اواخر ۲۰۲۰ حداقل از یک بازیگر مهم فضای کریپتو برای کسب اطلاعات تقاضا کرده است. طبیعی است که گلدمن ساکس قبل از ورود به بازار کریپتو به اطلاعات نیاز داشته باشد.

این منبع ابراز داشته که آنها نیز مانند جی پی مورگان (JP Morgan) در مورد حفاظت از دارایی‌های دیجیتال تقاضای اطلاعات کرده‌اند و آنها عمیقا این مسئله را مورد بررسی قرار می‌دهند و در مورد مراحل بعدی تصمیم می‌گیرند. این منبع همچنین بیان داشت که این اقدام گلدمن ساکس بخشی از استراتژی دیجیتال گسترده این بانک است. این منبع همچنین به استیبل کوین‌ها اشاره کرد و اظهار داشت که این کوین‌ها اخیرا ارتباطاتی با دفتر کنترل ارز ایالات متحده داشته‌اند.

این هفته تغییری اساسی در جهان نگهداری از دارایی‌های کریپتویی به وقوع پیوست و آن زمانی بود که شرکت Anchorage توانست تاییدیه مشروط را از دفتر کنترل ارز دریافت کند و به این ترتیب، تبدیل به یک بانک دیجیتال ملی شد. ریاست Anchorage ابراز داشته که این تاییدیه قانونی بسیاری از موسسات بزرگ و بیزار از ریسک را به جهان کریپتو دعوت خواهد کرد. ریاست Anchorage در ادامه بیان کرد که هر سه بانک بزرگ گلدمن ساکس، جی پی مورگان و Citi در حال بررسی مسئله نگهداری از دارایی‌های کریپتویی هستند.

زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که گلدمن ساکس قرار است سرویس‌های بروکری را در ارتباط با کریپتو ایجاد کند اما منبع داخلی مورد بحث، این خبر را تایید نکرد و اظهار داشت که گلدمن ساکس تنها به مسئله حفاظت از دارایی‌های کریپتویی توجه دارد. او ابراز داشت که Anchorage، BitGo و کوین بیس طرح‌های خوبی برای خدمات بروکری در این زمینه دارند و ما نیز نمی‌خواهیم از آنها تقلید کنیم. نظر شما چیست؟ ورود گلدمن ساکس به بازار کریپتو چه پیامد‌هایی خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43234
دکمه بازگشت به بالا