ایستگاه خبر

General Motors به ارزیابی بیت کوین ادامه خواهد داد!!

ماری بارا (Mary Barra)، مدیرعامل شرکت General Motors، اظهار داشته که این خودروساز افسانه‌ای به ارزیابی بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت برای اتومبیل‌ها و خدمات خود ادامه خواهد داد. البته او اینک طرحی برای اضافه کردن بیت کوین به تراز نامه شرکت ندارد. رویداد‌های اخیر و اضافه شدن شرکت‌هایی مانند تسلا به فضای سرمایه‌گذاری بیت کوین باعث شده که اینک بسیاری از شرکت‌های مطرح به اضافه کردن پادشاه رمز ارز‌ها به پورتفولیوی خود بیندیشند. شایان ذکر است که ورود این شرکت‌های بزرگ به اکوسیستم بیت کوین می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد و قیمت این رمز ارز را بسیار بالا ببرد.

بعد از سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا، اینک رمز ارز وارد اندیشه بسیاری از سازمان‌های برجسته جهان شده است. حجم بازار تسلا در حال حاضر بیش از ده برابر حجم بازار General Motors است. حضور شرکتی مانند تسلا در این فضا می‌تواند الگویی برای شرکت‌های دیگر باشد و آنها نیز خیلی سریع برای ورود به اکوسیستم رمز ارز اقدام کنند. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که دیروز هم اعلام شده که تویتر در اندیشه اضافه کردن سلطان رمز ارز‌ها به تراز نامه خود است. شایعاتی مبنی بر پیوستن Oracle نیز به این بازی به گوش می‌رسد.

بیت کوین بهترین سرمایه‌گذاری دهه گذشته بوده است و اینک به نظر می‌رسد که این دارایی چیزی است که باقی خواهد ماند. به همین دلیل است که امروزه سرمایه‌گذاران موسساتی زیادی به سمت این رمز ارز هجوم آورده‌اند. آنها اینک پتانسیل واقعی بیت کوین را درک کرده‌اند و می‌خواهند در آینده این رمز ارز سهم داشته باشند. نظر شما چیست؟ عاقبت ارزیابی بیت کوین توسط شرکت General Motors را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43706
دکمه بازگشت به بالا