ایستگاه خبر

اکنون در گیت‌کوین با اتریوم کلاسیک پاداش بگیرید!

پلت‌فرم پاداش‌دهی رمزارزی گیت‌کوین Gitcoin اعلام کرده است که از این پس می‌تواند پاداش مشارکت‌کنندگان در برنامه‌های توسعه‌ای خود را با اتریوم کلاسیک ETC پرداخت کند.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، گیت‌کوین با همکاری آزمایشگاه مرکزی اتریوم کلاسیک، امکان دریافت این رمز ارز را برای مشارکت کنندگان در پلت‌فرم خود فراهم کرده است. این خبر در تاریخ ۱۶ مارس توسط آزمایشگاه اتریوم کلاسیک نیز تایید شده است.

بیانیه منتشر شده مشخص نکرده است که تنها برنامه‌نویسان و مشارکت‌کنندگان در اکوسیستم اتریوم کلاسیک می‌توانند پاداش خود را با ETC دریافت کنند و یا تمامی اعضای شبکه خواهند توانست دستمزد خود را با این رمز ارز دریافت نمایند.

گیت‌کوین یک پلت‌فرم مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است که توسط آن برنامه نویسان و توسعه دهندگان می‌توانند با مشارکت در پروژه‌های ارائه شده و به صورت فریلنسری پاداش دریافت کنند. تا پیش از این پاداش‌ها تنها توسط توکن اتر قابل برداشت بود. خبر این همکاری ابتدا در رویداد Hackathon گیت‌کوین اعلام شده است.

کیوین اواکی موسس و مدیراجرایی گیت‌کوین معتقد است این یک اختلاط فرهنگی بین پروژه‌هاست و باعث رشد اکوسیستم‌ها , و منتفع شدن بیشتر مشارکت‌کنندگان می‌شود.

https://coiniran.com/?p=37641
دکمه بازگشت به بالا