ایستگاه خبر

تنظیم کننده جبل الطارق درباره چهار پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال هشدار داده است

سازمان دیده‌بان خدمات مالی جبل الطارق علیه چهار پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال هشدار داده است. این چهار پلتفرم ادعا کرده بودند که تحت لیسانس جبل الطارق‌اند، اما این دیده‌بان هرگونه ارتباط با آنها را رد کرد. تنظیم کننده جبل الطارق (GFSC) در ۸ ژوئن هشدارهایی را علیه این چهار مورد صادر کرد:www.etrustcoin.com ، www.findcurrency.org، www.arbitrageblock.com ، www.arbitragecurrency.org.

آنها ادعا می‌کنند از GFSC مجوز دارند، اما این رگولاتور اظهار داشت که هیچ مجوزی برای شرکت‌ها صادر نکرده است. به‌علاوه اظهار داشت که این بنگاه‌ها حتا درخواست در حال انتظاری  برای اخذ مجوز هم ندارند.

از چهار مورد، فقط Arbitrageblock در انتشار خبر قابل دسترسی بود و در وبسایت خود، نوشته است است:‌ ارائه‌دهنده خدمات فناوری توزیع‌شده دارای مجوز توسعه ابزار تجارت نوآورانه و ارائه خدمات به مشتریان خرده‌فروش و سازمانی.

این شرکت حتی آرم GFSC را در وبسایت خود نمایش می‌دهد، ظاهراً بدون اطلاع یا رضایت تنظیم‌کننده. همچنین ادعا می‌شود که واحد اطلاعات مالی کشور در استونی مجوز دارد.

تنظیم کننده جبل الطارق که یک قلمرو برون مرزی انگلیس است، برای محافظت از سرمایه‌گذاری‌های شهروندان در ارزهای دیجیتال، اقدامات مختلفی را انجام داده است. همانطور که CoinGeek گزارش داد، جبل الطارق اکنون در حال کار بر روی قوانینی است که با مداخلات بازار در بخش بلاکچین مقابله خواهد کرد. وزیر خدمات مالی در ماه آوریل فاش کرد که سیاست‌های جدید طی چند ماه آینده عملی می‌شوند. وزیر انتظار دارد که قانون جدید باعث شود شرکت‌های بدون ‌مجوز از بین بروند و فقط چند شرکت قانونی خدمات‌رسانی کنند.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=39333
دکمه بازگشت به بالا