ایستگاه خبر

ارائه‌ی خدمات رمز ارز در بانک خصوصی ۲۲۲ ساله آلمانی

Donner & Reuschel، یک بانک خصوصی که دفتر مرکزی آن در هامبورگ آلمان است، با اضافه کردن گزینه‌ی خرید و نگهداری ارز دیجیتال، برنامه‌ی خود را برای ارائه‌ی خدمات رمز ارز اعلام کرد.

Donner & Reuschel، با فعالیت در سراسر آلمان، یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های خصوصی آلمان است که در سال ۱۷۹۸ تأسیس شده است و حدود ۹ میلیارد یورو (۱۰.۷ میلیارد دلار) سرمایه‌ی تحت مدیریت دارد.

در اطلاعیه‌ای رسمی، این بانک خصوصی توضیح داد که ورود به بازار رمز ارز ناشی از تقاضای زیاد برای خدمات نگهداری دارایی‌های دیجیتال است. این بانک همچنین به دنبال خدمات مشاوره DLC Distributed Ledger Consulting GmbH برای راهنمایی در عرصه‌ی تجارت‌های نوین است.

اگرچه Donner & Reuschel هیچ تاریخ مشخصی برای راه‌اندازی سرویس‌های جدید خود ارائه نکرده است، اما اطمینان داد که «آنها را در اسرع وقت» اضافه خواهد کرد.
مارکوس ویت، سخنگوی هیئت مدیره‌ی این بانک، در مورد خدمات ارز دیجیتال گفته است: «مدتی است که بازار دارایی‌های دیجیتال را رصد می‌کنیم و درباره‌ی پتانسیل فناوری بلاکچین کاملاً متقاعد شده‌ایم. »

بانک‌ها هم از سود بازار رمز ارزها سهم می‌خواهند

علاوه بر خدمات خرید و نگهداری، این بانک آلمانی برنامه‌های دیگری برای خدمات توکن‌سازی دارایی‌ها دارد که به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین خدمات مبتنی بر بلاکچین در صنعت اصلی این جریان مالی شناخته می‌شود.

ویت افزود: «فناوری بلاکچین بزرگترین تغییر ساختاری را، که من توانسته‌ام در ۲۰ سال فعالیت بانکی خود تجربه کنم، در صنعت مالی رقم خواهد زد.»

پیشنهاد مطالعه: مفهوم حقوق مالکیت و کاربرد بلاک چین در آن

این بانک خصوصی آلمانی تنها نیست و حتی اولین بانکی نیست که خدمات رمز ارز ارائه می‌دهد. بسیاری از بانک‌های دولتی و خصوصی مستقر در سراسر جهان به دلیل تقاضای مشتریان خود، خدمات رمز ارزها را ارائه داده‌اند. اخیراً، Bordier & Cie، یک بانک خصوصی سوئیس با خرید، نگهداری و تجارت برخی از ارزهای دیجیتال برتر وارد عرصه‌ی رمز ارزها شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44444
دکمه بازگشت به بالا