ایستگاه خبر

انقلابی در صنعت خودرو با قراردادهای هوشمند اتریوم

شرکت مالی صنعت خودرو Auto1 FT اولین شرکت اروپایی است که با استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم خرید خودروها را تأمین مالی می‌کند.

در بیانیه‌ای مطبوعاتی، این شرکت مستقر در آلمان خاطرنشان کرد که هدف از این اقدام حذف کلیه اسناد و مدارک برای تسهیل فعالیت اصلی خود در تأمین مالی خودرو است.

قراردادهای هوشمند در کل چرخه عمر فرآیند تامین مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. Auto1 FT همچنین به دنبال کاهش هزینه‌ها و خطاها به دلیل ماهیت ضد دستکاری و افزایش شفافیت فناوری بلاکچین است.

راه‌حل دیجیتالی ما مزایای بسیار زیادی را برای فروشندگان خودرو به همراه دارد و استانداردهای جدیدی را در صنعت حمل و نقل تعیین می‌کند. استفاده از قراردادهای هوشمند کل هزینه و اسناد مربوط به تأمین مالی خودرو را به حداقل می‌رساند. افزایش امنیت داده‌ها در کنار برنامه‌های سریع‌‌تر و ارزان‌تر، کارایی بالاتری را تضمین می‌کند.

تایمور آندره رشید، مدیر عامل Auto1 FT گفت: اشتباهات یا سردرگمی به لطف بلاکچین تقریباً غیرممکن است.
این سیستم همچنین روش‌های پرداخت، محاسبات، هزینه‌ها و امتیازدهی اعتباری مهم را مدیریت می‌کند.
Auto1 FT راه حل های مناسب تامین مالی دیجیتال را برای بازار خودروهای فرسوده ارائه می دهد و ادغام فناوری بلاک چین تمام جزئیات قراردادی مربوط به خودرو را در یک توافق واحد ارائه می‌دهد، در این فرایند دیجیتالی شدن کامل امکان‌پذیر می‌شود. علاوه بر این، Auto1 FT سیستمی را توسعه داده است که با ارائه نقدینگی انعطاف‌پذیر و سریع، از فروشندگان خودرو پشتیبانی می‌کند.

انقلابی در صنعت خودرو

این اقدام به احتمال زیاد صحنه تأمین مالی خودروهای اروپایی را متحول خواهد کرد و بر زمینه‌هایی مانند افزایش امنیت و کارایی داده‌ها تمرکز می‌کند. به گفته این شرکت، آخرین ادغام بلاکچین از جمله مراحل اولیه برای گسترش زنجیره ارزش دیجیتال است.

شایان ذکر است که Auto1 FT در زمینه پذیرش فناوری بلاکچین چیز جدیدی نیست. در ماه ژوئن، این شرکت اولین شرکت خودروسازی آلمانی بود که اقدام به ارائه نماد امنیتی (STO) کرد. این پیشنهاد با هدف نشانه‌‌گذاری اوراق مشارکت با ارزش ۴ میلیون یورو انجام شد.

 

پیشنهاد مطالعه: آیا قراردادهای هوشمند از مشروعیت قانونی برخوردار هستند؟ چگونه؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=47831
دکمه بازگشت به بالا