ایستگاه خبر

شرکت Genesis مبلغ وام‌های رمزارز را دوبرابر کرد

شرکت Genesis که وام‌ رمزارز می‌دهد، برای سه ماههٔ سوم سال ۲۰۲۰ مبلغ ۵.۲ میلیارد دلار وام جدید ارائه کرد که بیش از دو برابر رکورد قبلی آن (۲.۲ میلیارد دلار) در سه ماههٔ قبل بود. این وام‌ها که برای وام‌گیرندگان شرکتی مانند صندوق‌های تامینی و بنگاه‌های تجاری صادر می‌شود عمدتاً به بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، بیت کوین نقدی (BCH) و پول نقد هستند.

بنابه گزارشی که کمپانی آمریکایی گزارش دارایی دیجیتال Q3 به اشتراک گذاشته است، شرکت Genesis وام‌های فعالش را از ۱.۴ میلیارد دلار در سه ماهٔ دوم با رشد ۵۰درصد به ۲.۱ میلیارد دلار افزایش داده است. در مجموع، Genesis از زمان آغاز به کار وام دهی خود در مارس ۲۰۱۸، در مجموع ۱۳.۶ میلیارد دلار وام رمزارز پرداخت کرده است.

طبق گزارش Q3 درصد بیت کوین‌های وام گرفته‌شده از ۵۱.۲ درصد به ۴۰.۸ درصد کاهش یافته است. از طرف دیگر وام BCH در همان ۴.۳درصد ثابت باقی مانده درحالی‌که وام ETH تقریبا دو برابر شده و به ۱۲.۴درصد رسیده است.

بنا به بیانیهٔ شرکت جنسیس، عامل اصلی این تغییر در پورتفولیوی سهام، تاثیر استخراج نقدینگی بر پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز بوده است.

در بررسی هر سه ماه، حجم مشتقات -هم گزینه‌ها و هم معاملات آتی- از ۴۰۰ میلیون دلار با ۱۵۰درصد رشد به یک میلیارد دلار افزایش یافت. Genesis در Q2 ۲۰۲۰ معاملات مشتقات را آغاز کرد و حجم معاملات نقدی‌اش در هر سه ماه با ۱۵درصد افزایش به ۴.۵ میلیارد دلار رسید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41794
دکمه بازگشت به بالا