ایستگاه خبر

صرافی Gemini طرح سپرده‌گذاری بیت کوین برای برداشت سود را آغاز می‌کند

امروز صرافی Gemini طرح سپرده‌گذاری بیت کوین برای برداشت سود را به نام Gemini Earn برای مشتریان برگزیده‌اش راه‌اندازی کرده است. با استفاده از آن، کاربران حداکثر ۷.۴ درصد سود سالانه (APY) از بیت کوین یا سایر رمزارزهایی که در حساب‌های Gemini خود دارند دریافت می‌کنند.

در مطلب به اشتراک گذاشته شده با مجله بیت کوین، Gemini این طرح را اولین محصول سودآور مبتنی بر رمزارزها در ۵۰ ایالت خواند. انتظار می‌رود در هفته‌های آینده Gemini Earn در اختیار همه کاربران قرار گیرد.

تایلر وینکلووس، مدیرعامل Gemini، گفت: «ما برنامه‌ای را طراحی کرده‌ایم که به مشتریان امکان می‌دهد بدون فروختن یکی از بهترین کلاس‌های دارایی در این دهه، سودی واقعی از دارایی‌های کریپتوی خود را به دست آورند.»

این صرافی اعلام که برای استفاده از Gemini Earn حداقل موجودی در نظر گرفته نشده است و هزینه‌های انتقال یا بازخرید را شامل نمی‌شود. کاربران می‌توانند در هر زمان از منابع کریپتوی خود استفاده کنند.
این نسخه به شرح چگونگی توانایی صرافی Gemini برای ارائه سود سهام بیت کوین نپرداخته است، اما خدمات مشابه با وام دادن این دارایی‌ها به وام گیرندگان سازمانی یا شرکت‌ها سود ایجاد می‌کنند. در حالی که سود دریافتی برای دارایی‌های BTC می‌تواند یک استراتژی پس‌انداز قدرتمند برای سرمایه‌گذاران خرد باشد، باید توجه داشت که اعتماد به هر شخص ثالثی تا حدودی ریسک نیز به همراه دارد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43506
دکمه بازگشت به بالا