ایستگاه خبر

صرافی Gemini به دوج‌کوین سود سالانه اختصاص می‌دهد

صرافی Gemini با راه‌اندازی سرویسی به مشتریان خود برای نگهداری رمز ارز دوج‌کوین سالانه ۲.۵ درصد سود اعطا می‌نماید. این سرویس که Gemini Earn نامیده شده است در واقع ابتکار این صرافی برای حساب‌های واجد شرایط سود است که از فوریه سال جاری فعالیتش را آغاز نمود. استفاده از این سرویس تنها برای مشتریان سنگاپوری و ۵۰ ایالت آمریکا امکان‌پذیر است.

این سود روزشمار بوده و به مقدار دارایی اولیه‌ی دوج‌کوین کاربران افزوده خواهد شد. دوج‌کوینِ سپرده‌گذاری شده‌ی کاربران در حساب Gemini Earn قفل یا فریز نخواهد شد و کاربران قادرند آن را به‌دلخواه خود برداشت نمایند.

استفاده از این طرح نیازمند سپرده‌گذاری مشخصی نبوده و صرافی Gemini کارمزدی بابت واریز یا برداشت در Gemini Earn از مشتریان دریافت نمی‌کند. با افزودن سوشی‌سوآپ، اینجکتیو (Injective) و پالیگون (Polygon) به فهرست کریپتوی Gemini Earn، تعداد رمز ارزهای موجود در این طرح به ۲۸ عدد رسیده است.

صعود سریع دوج‌کوین

در بیانیه‌ای که در سایت رسمی این صرافی منتشر شده آمده است: «دوج‌کوین راه بیت‌کوین را ادامه خواهد داد و کنترل پول را به مردم باز خواهد گرداند.»

Gemini دوج‌کوین را دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته به صرافی خود افزود، دقیقا دو روز پس از آنکه ایلان ماسک گفته بود به این رمز ارز در برنامه‌ی Saturday Night Live اشاره خواهد نمود. پس از پخش این برنامه قیمت دوج‌کوین دچار افت شد.

پخش این برنامه قیمت دوج‌کوین را در عرض یک‌ ساعت از ۰.۶۹ دلار به ۰.۴۹ دلار رساند. اما این رمز ارز پیش از آنکه در یک روند نزولی قرار گیرد مجددا صعود نمود و به سطح ۰.۵۶ دلار رسید. درحال حاضر قیمت هر واحد از دوج‌کوین ۰.۴۷ دلار است که نسبت به هفته‌ی پیش کماکان ۱۸ درصد بیشتر است.

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

Source

https://coiniran.com/?p=45570
دکمه بازگشت به بالا