ایستگاه خبر

همکاری صرافی Gemini و BCB Group برای تسهیل سیستم پرداخت انگلستان

صرافی رمزارزی Gemini به BCB’s API متصل خواهد شد تا معاملات یکپارچه با سیستم‌های مختلف بانکی را تسهیل کنند. صرافی Gemini در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به سرعت در حال حمله به بازار اروپا است. پس از اخذ مجوز موسسه الکترونیکی پول (EMI) از سازمان اداره مالی انگلستان، این شرکت اکنون همکاری را با BCB Group آغاز کرده است تا واسطه‌ای برای تسهیل سیستم پرداخت انگلستان ، و نقل و انتقالات یکپارچه پوند برای شهروندان انگلیسی فراهم کند.

بلر هالیدی، مدیر ارشد انطباق برای اروپای این صرافی، گفت:

«Gemini در حال حاضر متمرکز بر ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتریان بریتانیایی، در واریز وجه و برداشت از حساب فوری با GBP از طریق انتقال سریعتر، CHAPS و انتقال SWIFT است.»

Gemini با خدمات خود در بازارهای بزرگ جهانی به یک شرکت معتبر بین المللی تبدیل شده است. این امر با افزایش رقابت در صنعت کریپتو خصوصاً بین مبادلات متمرکز و مبادلات کریپتویی غیرمتمرکز همراه است. Gemini به عنوان یک صرافی رمزارزی متمرکز برای ماندگاری در رقابت باید با تعداد بیشتری از بازیکنان فعال این صنعت شریک شود.

قابل ذکر است، این شرکت به دلیل سوابق خوب گذشته ممکن است شاهد افزایش تعداد کاربران فعال در آینده نزدیک باشد. تا به حال چندین صرافی رمزارزی با اتهام کلاهبرداری و سرقت سکه‌های کاربران روبرو شده‌اند. علاوه بر این، این شرکت به دنبال بهره‌گیری از شرایطی است که بیماری کرونا بر جهان حاکم کرده است. شرایطی که سیستم پرداخت جهانی را به سمت معاملات الکترونیکی سوق می‌دهد.

بلر هالیدی همچنین اشاره کرد: «همکاری با BCB Group با اطمینان‌بخشی از دسترسی ایمن Gemini به زیرساخت‌های تسویه‌حساب درلحظه، ما را قادر می‌سازد با شرکای بانکی خود ادغام شویم. از همین رو برای شروع این همکاری بسیار هیجان‌زده هستیم. به عنوان یک موسسه مجاز پرداخت با تخصص عمیق در بازار دارایی‌های دیجیتال، BCB یک شریک عالی برای ما خواهد بود.»

BCB Group به عنوان پیشروترین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اختصاصی کریپتو در اروپا شهرت یافته است. این امر در درجه اول به این دلیل است که به برخی از مشتریان برجسته صنعت از جمله Coinbase ،Galaxy Digital ،Bitstamp و Kraken خدمات ارائه کرده است.

طی این همکاری، Gemini و BCB Group انتظار دارند که به ویژه با افزایش پذیرش کریپتو در جهان، تعداد مشتریان بیشتری به دست آوردند. علاوه بر این، رقابت با این شرکت‌ها برای رقبا سخت‌تر خواهد شد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41487
دکمه بازگشت به بالا