ایستگاه خبر

رونمایی از نخستین کیف پول سخت افزاری با حسگر اثر انگشت

شرکت رمزارزی Gate.io از یک راه حل جیبی برای دارندگان رمزارزها که نگران امنیت دارایی خود هستند رونمایی کرده است.

به گزارش کوین‌دسک، در ایمیلی که روز چهارشنبه منتشر شده است، کمپانی Gate.io اعلام کرده است که قرار است به زودی از یک دستگاه سخت افزاری ذخیره رمزارزی به نام Wallet S1 رونمایی کند. به نظر می‌رسد عرضه این دستگاه نخست در بازار چین باشد.

این دستگاه که به عنوان یک کیف پول سخت افزاری حرفه ای معرفی شده است، رابط کاربری آسانی دارد و با فناوری تشخیص اثر انگشت کار می‌کند.

این دستگاه شش سانتی متر طول دارد و قادر است از بیت‌کوین، اتریوم و  ۱۰ هزار نوع دارایی رمزارزی دیگر پشتیبانی کند. یک کیف پول سخت افزاری شما را از اتصال به اینترنت بی نیاز می‌کند و احتمال از دست رفتن دارایی‌های شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

کاربران Wallet S1 خواهند توانست با اتصال کیف پول خود به لپتاب و یا گوشی هوشمند خود و با استفاده از حسگر اثر انگشت کیف پول خود را استفاده کنند و تراکنش‌های رمزارزی خود را انجام دهند.

“این نخستین کیف پول رمزارزی جهان است که با استفاده از الگوریتم‌های اثر انگشت به سرعت تشخیص می‌دهد که چه کسی در حال استفاده از این کیف پول است.”

این صحبت‌های ماری تاتیبو مدیر بخش فروش Gate.io است. او می‌گوید قیمت تعیین شده برای این دستگاه ظریف و زیبا ۵۰ دلار است و این شرکت می‌خواهد در سه ماه آینده این کیف پول را برای عرضه جهانی آماده کند.

بیشتر بخوانید: مصاحبه با نناد پالینکاچویچ، هم‌بنیان‌گذار CDP Saver

https://coiniran.com/?p=41509
دکمه بازگشت به بالا