ایستگاه خبر

GameStop بازار NFT خود را راه‌اندازی کرد

GameStop روز دوشنبه اولین بازار آنلاین خود را برای توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT معرفی کرد تا کسب‌وکار خود را مجدداً بازآفرینی کند و از پذیرش ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین توسط کاربرانش سود ببرد.

این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

«این پلتفرم که اکنون برای آزمایش بتا برای عموم باز است، به کاربران اجازه می‌دهد تا کیف پول‌های دارایی دیجیتال خود، از جمله کیف پول GameStop را که اخیراً راه‌اندازی شده است، متصل کنند. آن‌ها سپس قادر به خرید، فروش و تجارت NFTهای کالاهای مجازی خواهند بود.»

GameStop گفت:

«با گذشت زمان، بازار برای ارائه ویژگی‌های دیگری مانند بازی Web3 گسترش می‌یابد.»

این جدیدترین اقدام خرده‌فروش بازی‌های ویدیویی است که اکنون توسط رایان کوهن برای سرمایه‌گذاری در آینده دیجیتال عملی می‌شود. GameStop پس از چندین سال کشمکش مالی که تا حدی به دلیل ردپای عظیم املاک و مستغلات و تغییر سریع صنعت بازی‌های ویدیویی آنلاین سنگینی می‌کند، دستخوش تغییراتی است.

طبق اطلاعات سالانه، GameStop در مجموع ۴۵۷۳ فروشگاه از جمله ۳۰۱۸ فروشگاه در ایالات متحده را اداره می‌کرد. این شرکت علاوه بر کسب و کار خود، صاحب برندهای EB Games و Micromania نیز هست.

اکنون این شرکت برای رشد از فضاهای پرهیاهو مانند NFT استفاده می‌کند. دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد هم شور و هم شک و تردید را برانگیخته‌اند. برخی از ناظران صنعت خرده فروشی انتظار دارند که آن‌ها تبدیل به هدیه داغ تعطیلات شوند. طبق گفته Salesforce، انتظار می‌رود حدود نیم میلیون NFT بین نوامبر تا دسامبر از خرده‌فروشان خریداری شود که به ارزش آن‌ها در بازار ۵۴ میلیون دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه: معرف کامل سایت اوپن سی: آموزش گام‌به‌گام

 

Source

https://coiniran.com/?p=57470
دکمه بازگشت به بالا