اخباراستخراجباتکوین ایران

معرفی پلتفرم بازی GameCredits و استخراج رمزارز Gshare

پلتفرم بازی GameCredits یک اپلیکیشن استخراج رمزارز برای دسکتاپ بنام Gshare را منتشر کرده است. برای جزییات بیشتر با کوین ایران همراه باشید.

GameCredits اپلیکیشن استخراج رمزارز Gshare را منتشر کرد. GameCredits که در واقع همان تشکیلاتی است که در پشت توکن Game قرار دارد، خبر ایجاد یک اپلیکیشن دسکتاپ را اعلام کرد که کاربران را قادر خواهد ساخت که رمزارز استخراج کنند. این اپلیکیشن برای ویندوز، Mac و Linux موجود است و از این لینک می توان آن را دانلود کرد.

مدیر جامعه GameCredits، Jack Kuveke می گوید هدف از  ایده ی Gshare آن است که “علاقه مندان بازی های رایانه ای که GPU ( کارت پردازش گرافیکی) قدرتمندی در اختیار دارند، بتوانند ظرفیت اضافی سخت افزار خود را، در زمانی که مشغول بازی نیستند، مدیریت و کنترل نمایند.”

معرفی پلتفرم بازی GameCredits و استخراج رمزارز Gshare
gamecredits-gshare-mining

بیشتر بخوانید: چگونه از دارایی های خود در برابر پامپ و دامپ ها دفاع کنیم؟

او اعلام کرد که تقاضا برای GPU در حال حاضر بسیار بالاست و افراد به منظور استخراج و محاسبات، آنها را به کار می برند. در عین حال که GPU قدرت وسیله هایی اختصاصی مانند ASIC را ندارد، اما برای استخراج رمزارز ها بسیار بهتر از CPU می باشد و همین امر باعث اوج گرفتن قیمت GPU در سال گذشته شد.

GameCredits، اپلیکیشن استخراج رمزارز Gshare را بیرون داد
GameCredits releases GShare crypto mining app

” میانگین قیمت 12 ماه بر حسب دلار برای کارت گرافیک Radeon RX580 ” Source

GameCredits و Gshare

این نرم افزار، قدرت پردازش سیستم افراد را اجاره کرده و در قبال آن به افراد توکن Game می دهد. این اپلیکیشن در حال توسعه است و نسخه ای که بیرون داده شده، نمونه ی اولیه و آزمایشی است و در واقع رمزارز هایی مانند Zcash را استخراج می کند که سازمان GameCredits از طریق توکن Game به افراد استخراج گر پاداش می دهد. این نرم افزار سبب می شود که افراد از سخت افزار خود زمانی که به آن نیاز ندارند، سود کسب کنند.

بیشتر بخوانید: پنج باور غلط و رایج در مورد رمزارز بیت کوین (Bitcoin)

سودی که فرد دریافت می کند بستگی به میزان قدرت سیستم او و ارزش توکن Game دارد و درجه سختی سکه هایی که استخراج می شوند نیز بر سود کلی تاثیر می گذارند. این پلتفرم در حال بهبود بخشیدن اپلیکیشن مذکور و آسان سازی آن، و نیز افزودن نما های دیگری به این نرم افزار می باشد.

به طور متوسط درآمد حاصل از این اپلیکیشن در محدوده ی 20 تا 70 دلار قرار دارد که با توجه به قدرت سیستم افراد متفاوت است و کسانی که سیستم بسیار قدرتمندی دارند، می توانند بیشتر از این مقدار هم کسب درامد کنند. این اپلیکیشن قابلیت تنظیم داشته و افراد می توانند آن را به طور دلخواه تنظیم کنند تا در مواقع استفاده شخصی،  بر عملکرد سیستم تاثیر منفی نگذارد و سرعت سیستم را کاهش ندهد.

بیشتر بخوانید: چطور می توانیم یک توسعه دهنده اتریوم (Ethereum) شویم؟

در آینده قرار است که قابلیت ها و نما های بیشتری به Gshare اضافه گردد که از جمله آنها می توان تنظیم خودکار را نام برد. در حال حاضر این نرم افزار بر روی استخراج رمزارز ها معطوف و متمرکز است، اما قرار است در دراز مدت برای کار های سودآوری که نیازمند قدرت GPU است، مانند تحقیقات علمی و یا محاسبات پیشرفته به کار رود.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن