ایستگاه خبر

شرکت کریپتوی BitGo با مبلغ ۱.۲ میلیارد دلار به Galaxy Digital واگذار شد

شرکت مدیریت دارایی بیت کوین Galaxy Digital، قصد دارد شرکت کریپتوی BitGo را با مبلغ ۱.۲ میلیارد دلار خریداری کند.

گلکسی دیجیتال روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت که این معامله از ترکیبی از سهام و پول نقد تشکیل شده است که مبلغ ۲۶۵ میلیون دلار آن به‌صورت پول نقد و مابقی به‌صورت ۳۳.۸ میلیون سهام جدید گلکسی دیجیتال پرداخت خواهد شد.

این معامله مالکیت سهامداران BitGo را به مالکیت تقریباً ۱۰ درصد از Galaxy Digital تبدیل می‌کند. انتظار می‌رود این معامله در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱ به انجام برسد. با عقد این قرارداد، مایک بلش، بنیانگذار و مدیر عامل BitGo، به‌عنوان معاون مدیرعامل Galaxy Digital منصوب خواهد شد و به عضویت هیئت مدیره این شرکت در خواهد آمد.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گلکسی دیجیتال، گفت: « این معامله، BitGo را به‌عنوان یک فروشگاه تک‌مرحله‌ای به مؤسسات معرفی می‌کند و در راستای رسالت ما را برای نهادینه‌سازی اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاکچین خواهد بود. قدرت فناوری، راه‌حل‌ها و افرادی که ما در نتیجه این خرید خواهیم داشت، ارزش منحصر به فردی برای مشتریان ما فراهم و رشد طولانی‌مدتی را برای تجارت مشترک ما ایجاد می‌کند.»

BitGo در سال ۲۰۱۳ تأسیس شده است و خدماتی از جمله نگهداری رمز ارزها، تجارت، وام‌‌دهی و خدمات مدیریت مالیاتی را ارائه می‌دهد. این شرکت ادعا می‌کند بیش از ۴۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد و به بیش از ۱۵۰ صرافی و بیش از ۴۰۰ مشتری سازمانی را خدمات ارائه می‌دهد.

BitGo ماه‌ها به دنبال واگذاری بود. در دسامبر گذشته، گزارش هایی مبنی بر تملک این شرکت توسط پی‌پال منتشر شد، اما این صحبت‌ها به نتیجه رسید. پی‌پال بعداً با پرداخت مبلغی نامعلوم، شرکتت کریپتوی Curv را خریداری کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ نکته که در مورد کریپتو پانک ها (Cryptopunks) نمی‌دانستید!

 

Source

https://coiniran.com/?p=45497
دکمه بازگشت به بالا