ایستگاه خبر

آینده Litecoin چطور خواهد بود؟

طی چند سال گذشته، بخش اعظمی از دنیای مالی بر توسعه بازار کریپتو متمرکز شده است. درحالی‌که این سکه‌های دیجیتالی مانند بیت‌کوین برای بسیاری از افراد در حد یک معما باقی مانده است، اما آینده و پتانسیل زیادی دارند. در واقع، کسانی که چندین سال پیش در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند، افزایش سرمایه‌ی زیادی دارند. یکی دیگر از رمزارزهایی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است Litecoin است. در حالی که Litecoin از سایر ارزهای دیجیتال جزئی‌تر است، دلایل زیادی وجود دارد که می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب باشد.

پردازش سریع

مهمترین مزیت Litecoin این است که قدرت پردازشی و سرعت بالایی دارد. یکی از مهمترین معایب استفاده از بیت‌کوین برای خرید یک محصول آنلاین این است که این روند در واقع بسیار کند است. فرآیند پردازشی Litecoin چهار برابر سریعتر از سایر رمزارزهای برجسته است.

بیشتر در دسترس بودن

یکی دیگر از مزیت‌های Litecoin این است که میزان دسترس‌پذیری‌اش به مراتب بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال است. یکی از معایب بیت‌کوین این است که عرضه‌ی محدودی دارد. اما عرضه‌ی Litecoin بیش از چهار برابر سکه‌های موجود است، این نیز باعث افزایش پتانسیل آن در آینده خواهد شد.

ناشناس بودن

هنگام استفاده از این سکه‌ها در بازار آزاد، یکی از مهمترین مزیت‌های آنها این است که کاربران ناشناس بمانند. بسیاری از مردم طی یک دهه گذشته قربانی سرقت هویت شده‌اند زیرا امنیت آنها هنگام خرید و فروش به خطر افتاده است. با Litecoin، خطر این اتفاق بسیار کمتر است.

نام شناخته‌شده

گرچه Litecoin امروز مشهورترین سکه در بازار نیست، اما به قدر کافی شناخته‌شده است. درحالی‌که ده‌ها سکه برای انتخاب وجود دارد، بسیاری از این سکه‌ها برای مصرف‌کنندگان خیلی ناشناخته‌اند. با توجه به اینکه از Litecoin شناخت بیشتری وجود دارد برای تبدیل شدن به محبوب‌ترین سکه در آینده پتانسیل بالایی دارد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37917
دکمه بازگشت به بالا