ایستگاه خبر

FTX و ترون یک طرح برداشت مشکوک راه‌اندازی کرده‌اند

صرافی FTX به رهبری سام بانکمن-فرید اعلام کرد که با جاستین سان ترون به توافق رسیده است. این قرارداد به دارندگان دارایی‌های منتخب مانند TRX اجازه می‌دهد تا آن‌ها را از صرافی FTX به کیف پول‌های خارجی مبادله کنند.

این اعلامیه تا حدودی برای کاربران آرامش‌بخش است و به آن‌‌ها اجازه می‌دهد وجوه خود را برداشت کنند.

طرح نجات مشکوک

FTX اعلام کرده است که با شبکه ترون جاستین سان به توافق رسیده است، اگرچه ناظران بازار این توافق را عجیب و غریب خوانده‌اند. طبق این قرارداد، کاربران می‌توانند وجوه خود را از صرافی FTX برداشت کنند. با این حال، مشکل این است که آ‌ن‌ها باید 80 درصد از ارزش پرتفوی خود را به آربیتراژورها تسلیم کنند. علاوه بر این، کاربران FTX تنها در صورتی می‌توانند وجوه خود را برداشت کنند که توکن‌های خاصی از شبکه Tron داشته باشند.

FTX این طرح را در توییتی اعلام کرد و بیان کرد:

ما خوشحالیم  اعلام کنیم که با ترون به توافق رسیده‌ایم تا  تسهیلات ویژه ایجاد کنیم تا دارندگان TRX، BTT، JST، SUN و HT بتوانند دارایی‌های خود را از FTX به کیف پول‌های خارجی منتقل کنند.

این اعلامیه مدت کوتاهی پس از عدم موفقیت قرارداد FTX با بایننس و  خروج سرمایه‌گذاران منتشر شد.

جزئیات بیشتر

هیاهوی مرتبط با ترون و FTX در تلاش برای دستیابی به یک معامله از دیروز شروع شد و با اعلام رسمی آن شاهد افزایش قیمت توکن‌ها در صرافی fTX بودیم. در زمان نگارش این خبر، TRX با قیمت 0.32 دلار در FTX نشان داده می‌شد، و BTT با قیمت 0.00000382 دلار معامله می‌شد. علاوه بر این، JST با قیمت 0.17 دلار، SUN با 0.029 دلار و HT با 29.8 دلار معامله می‌شد، اگرچه مهم است که به یاد داشته باشید که این قیمت‌ها دائماً در حال تغییر هستند.

با این حال، این قیمت ها به طور قابل توجهی با قیمت‌های موجود در صرافی های دیگر مانند Binance متفاوت است. در بایننس، TRX با قیمت 0.05 دلار و BTT با 0.00000073 دلار معامله می‌شود. در هوآبی (Huobi) مبادلات JST با قیمت 0.023 دلار، SUN با ارزش 0.0057 دلار و HT را با 6.35 دلار انجام می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا