ایستگاه خبر

هدیه صرافی رمز ارزی FTX به بانک‌ها برای پذیرش استیبل کوین‌ها

صرافی رمز ارزی FTX به دنبال همکاری با بانک‌های جهانی برای یکپارچه‌سازی سپرده‌ها و برداشت‌های استیبل کوین است.

حساب رسمی توییتر این صرافی رمز ارزی سه‌شنبه شب با انتشار توییتی این سوال را مطرح کرد که «متقاعد کردن یک بانک برای پذیرش استیبل کوین‌ها» چقدر هزینه دارد.
در این توییت، FTX همچنین نوشت یک میلیون دلاری به اولین بانک در هر منطقه که استیبل کوین‌ها را بپذیرد هدیه می‌دهد.

صرافی رمز ارزی FTX دلیل این پیشنهاد را در توییت بعدی توضیح داد و نوشت:

ما دوست داریم چنین رابطه‌ای با بانک‌ها برقرار کنیم، به این معنی کاربران FTX سپرده‌ها و برداشت‌های تقریباً فوری و تقریباً رایگان دارند.

در حال حاضر، ارسال و دریافت وجوه از بانک‌ها به صرافی‌های رمز ارزی یک دردسر بزرگ برای بسیاری از کاربران است. بسته به نوع انتقال و بانک، سپرده‌ها و برداشت‌ها می‌تواند هزینه های قابل توجهی داشته باشد و چند روز طول بکشد تا تسویه شود.

FTX در حال حاضر سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات است. این صرافی در طول سال گذشته به لطف یک کمپین تبلیغاتی بی‌نظیر که با تبلیغات تلویزیونی تام بردی ستاره NFL و همچنین مشارکت با چندین تیم ورزشی از جمله میامی هیت NBA و گلدن استیت وریرز همراه بود، به سرعت در رتبه‌های بالاتری قرار گرفت.

در اوایل ماه دسامبر، سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX نیز یکی از چندین چهره از صنعت ارزهای دیجیتال بود که در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان صحبت کرد. بانکمن-فرید پیشنهاد کرد که صرافی‌های ارز دیجیتال باید بتوانند به جای اینکه تحت کنترل سیاست‌های محدودکننده کمیسیون بورس و اوراق بهادار باشند، یک تنظیم‌کننده اصلی را انتخاب کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: استیبل کوین چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=49057
دکمه بازگشت به بالا