ایستگاه خبر

بدهی ۳.۱ میلیارد دلاری صرافی FTX به ۵۰ طلبکار

اسناد مربوط به پروندۀ فصل ۱۱ از قانون ورشستگی ایالات متحده نشان‌دهندۀ بدهی ۳.۱ میلیارد دلاری صرافی FTX به بیش از ۵۰ طلبکار خود است. هویت این طلبکاران فاش نشده است اما گفته می‌شود که بیشترین بدهی اندکی بیش از ۲۲۵ میلیون دلار است. بر اساس این گزارش ۱۰ طلبکار نخست تقریبا ۱.۴۵ میلیارد دلار از این از این صرافی خواستارند.

گفته می‌شود که طلبکاران فاقد وثیقه باید تحت عنوان فصل ۱۱ یا فصل ۹ درخواست خود را برای رسیدگی مطرح کنند، مقامات قانونی همچنان درحال تحقیقات لازم در این‌ خصوص هستند.

در متن این پرونده آمده است:

«در فهرست ۵۰ طلبکار نخست اطلاعاتی همچون مشخصات مشتریان وجود داشته که درحال حاضر از دسترس خارج شده است. تحقیقات دربارۀ مبالغ ذکر شده و صورت‌حساب‌هایی که علی‌رغم پردازش ممکن است در گزارش مالی طلبکاران ثبت نشده باشد، ادامه خواهد داشت».

شواهد موجود در پروند‌ه‌های پیشین نشان می‌دهد که صرافی FTX ممکن است بیش از یک میلیون طلبکار داشته باشد.

همان طور که در اخبار خواندیم صرافی FTX حدود دو هفته پیش درخواست خود را برای فصل ۱۱ از قانون ورشکستگی ایلات متحده ثبت کرد، گفته می‌شود که حجم بدهی‌های این صرافی بین ۱۰ و ۵۰ میلیارد دلار است. طبق گزارش Financial Time حجم لیکوئیدیتی صرافی رمز ارز FTX در هنگام ورشکستگی تنها ۹۰۰ میلیون دلار بوده است.

طبق گزارش‌های ثبت شده این موسسۀ مالی در مدیریت طرح‌های خود با شکست کامل مواجه بوده است.

پیشنهاد مطالعه: شاخص ترس و طمع (Fear and Greed) چیست؟ چگونه از شاخص ترس و طمع در بازار رمز ارزها استفاده کنیم؟

Source

https://coiniran.com/?p=60542
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x