ایستگاه خبر

FTX هیچ تصمیمی برای خرید رابین‌هود ندارد!

سم بنکمن-فرید (SBF) مدیر عامل FTX شایعات مبنی بر اینکه این صرافی ارز دیجیتال قصد دارد پلتفرم معاملاتی رابین‌هود را بخرد رد کرد. این در حالی است که دیروز بلومبرگ نیوز گزارش داد که FTX در حال مذاکره برای خرید رابین‌هود است.

با این حال، مدیرعامل FTX امروز یک بیانیه ایمیلی منتشر کرد که در آن گفت:

ما در مورد چشم‌انداز تجاری رابین‌هود و راه‌های بالقوه‌ای که می‌توانیم با آن‌ها شریک شویم، هیجان‌زده هستیم، و من همیشه تحت‌تأثیر کسب‌وکاری که ولاد و تیمش ساخته‌اند، بوده‌ام. همانطور که گفته شد هیچ مکالمه فعالی میان ما و رابین‌هود وجود ندارد.

احتمالاً شایعات خرید رابین‌هود از اظهارنظر قبلی فرید مبنی بر اینکه رابین‌هود یک سرمایه‌گذاری جذاب است، ناشی می‌شود.

ساختار سهامداران در رابین‌هود

از آنجایی که رابین‌هود دارای ساختار سهامداران دوگانه است که به بنیانگذاران آن قدرت بیشتری می‌دهد، خرید FTX بدون تأیید بنیانگذاران دشوار خواهد بود.

مدیرعامل رابین‌هود، ولاد تنو و بیجو باهات مدیر ارشد بازرگانی این شرکت حدود ۸ درصد از پلتفرم معاملاتی و ۶۴ درصد از قدرت رأی شرکت را در اختیار دارند.

بر اساس یک پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ماه گذشته، فرید ۷.۶ درصد از سهام رابین‌هود را خریداری کرده است و آن را یک «سرمایه‌گذاری جذاب» نامیده است.

با این حال، فرید گفت که او هیچ قصدی برای خرید یا تغییر در رابینهود ندارد.

رشد درآمد رابین‌هود

گرچه رابین‌هود دارایی‌های محدودی را در پلتفرم معاملاتی خود ارائه می‌دهد، رشد درآمد آن تا حد زیادی تحت تأثیر درآمدهای پلتفرم معاملاتی مرتبط با رمز ارزها قرار گرفته است.

با چهار سال سابقه در پیوستن به این صنعت، رابین‌هود در حال حاضر در تلاش است تا عرضه ارزهای دیجیتال خود را گسترش دهد، و امسال کیف پولی را بر روی پلتفرم خود راه‌اندازی کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: ربات‌ معاملاتی ارز دیجیتال چیست؟ (Trading Bots)

 

Source

https://coiniran.com/?p=57393
دکمه بازگشت به بالا