ایستگاه خبر

پشتیبانی از PayPal به خدمات صرافی FTX اضافه می‌شود!

یک به‌روزرسانی بزرگ دیگر از تیم صرافی FTX پی‌پال (PayPal) را به فهرست این صرافی اضافه می‌کند. این صرافی رمز ارز اعلام کرده است که کاربران FTX اکنون می‌توانند از طریق PayPal واریزهای فوری فیات خود را انجام دهند:

۱) اکنون می‌توانید برداشت‌های فوری را در FTX با فیات انجام دهید.

۲) اکنون می‌توانید کمابیش از هر ارزی استفاده کنید. PayPal آن را برای شما به ارز موردنظرتان تبدیل می‌کند.

۳) اگر انتقال بزرگی انجام می‌دهید، سرعت انتقال کندتر اما هزینه‌ها کمتر خواهند بود.

۴) می‌توانید از کارت‌های اعتباری نیز استفاده کنید.

این صرافی تأیید کرد که PayPal از سپرده‌های هر ارزی، پشتیبانی می‌کند، زیرا PayPal دارای یک مبدل ارز است. این سرویس پرداخت همچنین امکان واریز با کارت‌های اعتباری را نیز دارد که برای استفاده از آن هزینه‌ای در نظر گرفته خواهد شد.

مدیرعامل صرافی سم بانکمن-فرید (Sam Bankman-Fried) روز گذشته با انتشار تصویری از آرم PayPal در حساب توئیتری‌اش، به این اخبار اشاره کرد. پیروان او به سرعت شروع به حدس و گمان درباره معنای این پست کردند. برخی فکر کردند که می‌تواند به سهام توکن‌شده PayPal FTX اشاره داشته باشد. این صرافی در چند ماه اخیر چندین شرکت بزرگ را فهرست کرده است. به غیر از PayPal، تعدادی دیگر از غول‌های بزرگ فناوری سیلیکون ولی (Silicon Valley) و برخی دیگر مانند Airbnb. صرافی FTX همچنین GME ،Dogecoin و Silver را در میانه‌ی GameStop به رهبری WallStreetBets اضافه کرد.

هفته‌ی گذشته، این صرافی حتی معاملات آتی المپیک توکیو را نیز اضافه کرد. هرکدام از این لیست‌ها به FTX کمک کرده است تا به عنوان سریع‌ترین صرافی در صنعت رمزارز شناخته شود.

درگیری PayPal با صرافی FTX نیز تعجب آور نیست!

این شرکت پرداخت اخیراً اقدامات واضحی را برای استفاده از رمز ارزها انجام داده و در اواخر سال گذشته پشتیبانی از BTC ،ETH و چند رمز ارز دیگر را اضافه کرده است. در دسامبر، مدیرعامل این شرکت، دان شولمن (Dan Schulman)، گفت که طرفدار پروپاقرص همه‌ی انواع ارزهای دیجیتال است.

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=44226
دکمه بازگشت به بالا