ایستگاه خبر

کارت‌های اعتباری Tezos در بیش از ده هزار فروشگاه فرانسوی به فروش می‌رسند

استارتاپ Digycode کارت‌های اعتباری Tezos را به مجموعه کارت‌های پیش‌پرداخت کریپتو در فروشگاه‌های خرده‌فروشی اضافه کرده است.

مشتریان فرانسوی در حال حاضر به لطف همکاری بین Crypto Digycode و تیم R&D در آزمایشگاه‌های Nomadic، می‌توانند کارت‌های اعتباری Tezos را در قالب کارت‌های پیش‌پرداخت از هزاران فروشگاه دخانیات در سراسر فرانسه خریداری کنند.

وی گفت: «پروژه تزوس یکی از امیدبخش‌ترین پروژه‌های حال حاضر است، یکی از پروژه‌هایی است که ماه‌هاست بر آن نظارت می‌کنیم. ادغام Tezos در خدمات ما بخشی از استراتژی گسترده‌تری است که به این پروتکل اختصاص داده شده است.»

پیش از این هم این استارتاپ وچرهای پیش‌پرداخت Bitcoin ،Ethereum ،XRP Ripple ،Litecoin و Dash را با قیمت ۲۰ یورو (۲۲ دلار) ، ۵۰ یورو (۵۵ دلار) یا ۲۰۰ یورو (۲۲۰ دلار) ارائه می‌داد.

برای به دست آوردن رمزارز خود از این طریق، کاربران باید یک حساب کاربری در وب سایت رسمی Digycode ثبت کنند و کد را از کوپن هایی که خریداری کرده‌اند وارد کنند. میزان دریافت کریپتو با نرخ فعلی ارز تعیین می‌شود و سپس سکه‌ها می‌توانند به هر کیف پول دیجیتالی مربوط منتقل شوند.

در حالی که این سیستم امکان خرید رمزارز بدون هیچ نوع حساب بانکی را فراهم می‌کند، مشتریان Digycode هنوز هم برای دریافت سکه‌های خود نیاز به انجام پروسه «مشتری خود را بشناس» (KYC) دارند. علاوه بر این ، این استارتاپ محدودیت بازپرداخت ۱۰۰۰ یورو در روز با مبلغ ۱۰،۰۰۰ یورو در ماه دارد. حتی ممکن است حساب های مشکوک بسته شوند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38955
دکمه بازگشت به بالا