ایستگاه خبر

در فرانسه یک ICO ویزا برای شرکت WPO صادر شده است!

یک شرکت فرانسوی تولید کننده انرژی های تجدیدپذیر به نام WPO موافقت قانون گذاران مالی فرانسه برای جمع آوری سرمایه  اولیه خود را توسط ICO بدست آورده است.

به گزارش خبرگزاری کوین دسک، AMF یا همان سازمان نظارت مالی فرانسه در تاریخ ۱۲ می یک ICO ویزا برای شرکت WPO صادر کرده است.

به عنوان بخشی از برنامه قانونی دولت فرانسه برای رمز ارزها در سال پیش، ICO visa طراحی شد تا ریسک سرمایه گذاران به حداقل برسد. شرکت کنندگان در این عرضه های اولیه عمومی باید به AMF نشان دهند که اطلاعات لازم برای سرمایه گذاری را بدست آورده و از ریسک های موجود آگاهی دارند.

شرکت WPO توکن خود با نام GTK را با استاندارد ERC-20 و برروی بلاک‌چین اتریوم عرضه خواهد کرد. این شرکت امیدوار است که در نهایت بتواند ۱۰ میلیون یورو سرمایه جمع آوری نماید و بر این اساس ۱۰ میلیون توکن نیز عرضه خواهد کرد.

توکن GTX برای بدست آوردن ارزش و خدمات از شرکت WPO کاربرد خواهد داشت. در ماه دسامبر سال جاری نیز قرار است این توکن در صرافی فرانسوی SAVITAR عرضه شود. دارندگان این توکن در شبکه GreenToken نیز می توانند توکن های خود را به ارزهای فیات تبدیل نمایند.

گفتنی است که شرکت WPO دوازده سال پیش تاسیس شد و اکنون در ۱۰ کشور اروپایی خدمات انرژی می دهد. ظرفیت تولید انرژی این شرکت  ۵ گیگا وات تخمین زده می شود.

https://coiniran.com/?p=39246
دکمه بازگشت به بالا