ایستگاه خبر

امضای یک قرارداد ۷۸.۵ میلیون دلاری توسط یک شرکت فرانسوی برای توکنیزه کردن املاک

آی‌دی دیستریبیوشن، شرکت فرانسوی فعال در حوزه‌ی فینتک، از انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک با  گروپ جی‌آر‌ای، شرکت محلی فعال در حوزه‌ی املاک و مستغلات خبر داد. آن‌طور که پیداست این دو شرکت با هدف توکنیزه کردن دارایی‌های مختلف در پاریس، اقدام به همکاری مشترک کرده‌‌اند.

بنابر اطلاعیه‌ای که به تاریخ ۱۷ ژوئن منتشر شده، آی‌دی دیستریبیوشن با همکاری گروپ جی‌آر‌ای قصد دارد دست به انتشار توکن‌های اوراق بهادار و همچنین اوراق قرضه فهرست شده در بورس فرانکفورت بزند تا به واسطه‌‌ی آن بتواند ساختمان‌ها و املاکی را در مرکز پاریس، خریداری کند. کل بودجه‌ای که برای این کار درنظر گرفته شده، چیزی در حدود ۷۰ میلیون یورو (معادل با ۷۸.۵ میلیون دلار) است.

استفاده از توکن‌های اوراق بهادار، ابزاری برای جذب سرمایه است که می‌تواند کارایی بهتری نسبت به دیگر ابزارهای مالی مبتنی بر بدهی داشته باشد. علاوه بر این، مطابق با شواهد به دست آمده، توکن آی‌دی دیستریبیوشن و گروپ جی‌آر‌ای، نرخ بازدهی سالانه‌ای برابر با ۶.۵ درصد خواهد داشت. گفتنی است این توکن‌ها از طریق پلتفرم‌ توکنیزه‌سازی wezee.io و بر بستر یک بلاک چین خصوصی منتشر خواهد شد.

Source

https://coiniran.com/?p=39585
دکمه بازگشت به بالا