ایستگاه خبر

Forte برای توسعه‌ی بازی‌های بلاک‌چین ۷۲۵ میلیون دلار بودجه جمع‌آوری کرد

شرکت Forte که در زمینه‌ی راهکارهای بازی‌سازی بلاک‌چین فعال است، در آخرین مرحله از اختصاص بودجه اعلام کرد که موفق به جمع‌آوری ۷۲۵ میلیون دلار شده است. Forte مدعی شد که این صندوق توسعه در سال جاری توانسته است بیش از ۹۰۰ میلیون دلار کمک‌هزینه دریافت نماید. باآنکه تاکنون رقم دقیقی از مقدار این بودجه اعلام نشده است، اما تخمین زده می‌شود که این شرکت پس از دریافت ۱۸۵ میلیون دلار از مرحله‌ی نخست این رویداد درحال حاضر بالغ بر ۱ میلیارد دلار دراختیار دارد.

حضور شرکت‌های متعدد در این رویداد

مرحله‌ی دوم این رویداد توسط دو شرکت سرمایه‌گذاری پرمخاطره‌ی Sea Capital و Kora Management مدیریت و رهبری شد. سایر حاضرین این مرحله شرکت‌های متعددی ازجمله Big Bets ،Overwolf ،Playstudios ،Warner Music Group ،zVentures، Griffin Gaming Partners ،Andreessen Horowitz (a16z)، و Tiger Global بودند.

اجرای این دور از جمع‌آوری بودجه شاهد کمک‌هایی از جانب چند شرکت فعال در زمینه‌ی بلاک‌چین مانند کازماس، پالیگان و سولانا و همچنین شرکت بنیان‌گذار بازی محبوب اتریومی The Sandbox یعنی Animoca Brands بود.

توضیح مختصری درخصوص Forte

Forte توسعه‌دهندگان را قادر به ادغام ویژگی‌های بلاک‌چین مانند رمز ارزها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و راهکارهای اعمال قانون ازجمله سرویس ضد پول‌شویی (AML) و پوشش IP، در محصولات‌شان می‌کند. از دیگر امکانات Forte پشتیبانی و همکاری‌های بین‌-زنجیره‌ای است.

Forte تاکنون با بیش از ۴۰ توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های ویدئویی همکاری داشته که درمجموع ۱۵ میلیون کاربر دراختیار دارند. از برجسته‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به سایت محبوب Kongregate و استودیوی بازی‌سازی مستقل Gallium Studios اشاره کرد که توسط سازنده‌ی SimCity بنیان‌گذاری شده است.

درخبرهای گذشته خواندیم که پلتفرم معروف Steam از بازی‌هایی که با NFTها و سایر دارایی‌های دیجیتال تعامل داشته باشند، پشتیبانی نخواهد کرد، اما به‌نظر می‌رسد شرکت‌های بزرگی مانند Ubisoft و GameStop برنامه‌های ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری و حضور در این حوزه دارند.

پیشنهاد مطالعه: ضرورت تکنولوژی بلاک‌چین و رمز ارز‌ها در دنیای بازی‌های رایانه‌ای چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=48280
دکمه بازگشت به بالا