بحث آزادچندرسانه‌ای

پیوستن شرکت فروش نوشیدنی به تکنولوژی بلاک چین

Long Blockchain Corp. که قبلاً با نام Long Island Iced Tea شناخته می شد، تصمیم دارد که شعبه نوشیدنی خود را به فروش برساند.

شرکت Lemonade بلاک چین را به نامش اضافه کرده است:

در 20 سپتامبر مطبوعات خبری را منتشر کردند که شرکت  Long Blockchain اطلاع داده است که قصد فروش شعبه نوشیدنی های خود را به یک شرکت کانادایی به نام ECC2 را دارد.

مدیر شرکت Long Blockchain، Andy Shape، بیان کرد که این معامله به شرکت اجازه خواهد داد که تمرکز خود را روی وفاداری کسب و کار بگذارد. همچنین اضافه کرد که :” زیربنای وفاداری طی سال گذشته بشدت قوی شده است و قصد داریم که این روند را ادامه دهیم.”

شرکت سابق تولید Iced Tea و لیموناد نام خود را در اوایل سال 2018 از  Long Island Iced Tea به Long Blockchain تغییر دادند، که منجر به افزایش قیمت سهام آن از 8 میلیون دلار به 70 میلیون دلار شد.

همانطور که Cointelegraph در آپریل سال 2018 گزارش کرد، Long Blockchain از لیست نزدک بدلیل ناکافی بودن سرمایه بازار حذف شد، درحالیکه تنها چند ماه بعد، یک احضارنامه توسط کمیسیون دارایی ها و مبادلات آمریکا برایش صادر شد.

در سال 2017، پیوستن به بلاک چین و اضافه کردن نام بلاک چین به نام قبلی شرکت رایج بود، علی رغم اینکه در اغلب موارد شرکت های اضافه شده به بلاک چین لازم نبود کار خاصی با تکنولوژی جدید انجام بدهند.

در جولای، Cointelegraph گزارش کرد که FBI در مورد انتقال Long Island Iced’sTea به بلاک چین مشکوک است.

FBI به دنبال دریافت حکم قضایی برای دسترسی به ارتباطات به منظور بررسی های شرکت Ice tea می باشد. ظاهراً این ارتباطات شامل شواهدی است که نشان می دهد که شرکت احتمالاً در یک معامله اسکم حضور داشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا