ایستگاه خبر

اتحادیه‌ها کاربران ممکن است به صرفه جویی در مالیات کمک کند

بیت کوین در چند سال گذشته شاهد افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی بوده است. در حالی که افزایش شفافیت در نظارت، سرمایه گذاران بیشتری را در بازار کریپتو فعال کرده است، هنوز هم در بخشهایی مانند مقررات مربوط به امور مالیاتی ابهام قابل توجهی وجود دارد و هنگام انطباق کاملاً یک چالش محسوب می شود.

در قسمت جدیدی از پادکست مجله بیت کوین، بروس مک، بنیانگذار و مدیرعامل Platinum Trust Group، در مورد اینکه کاربران کریپتو چرا و چگونه  باید برای محافظت از دارایی های خود و بطور ویژه بیت کوین به اتحادیه‌ها اعتماد کنند، صحبت کرد. ماک با اشاره به اینکه کریپتو سرمایه‌ای است که مالیات به آن تعلق می‌گیرد، خاطرنشان کرد: بسیاری از کاربران موجود در این فضا درک کمی از بدهی‌های مالیاتی خود دارند.

«یک اتحادیه اختصاصی، مانند اتحادیه ما ۵۸ حق کپی‌رایت دارد که به دلیل ساختار اتحادیه، با استفاده از کد IRS 643 می‌توان گفت که در صورت تمایل مالیات بر سود سرمایه به تعویق می‌افتد.»

در حالی که ایجاد اتحادیه برای حفظ دستاوردهای شخص و حفظ رمزارز ممکن است یک جایگزین طولانی مدت مناسب باشد که سرمایه گذاران به زودی متوجه آن خواهند شد، اما طبق گفته مک، ماهیت اتحادیه‌‌ها و اینکه کاربر در آن کنترل داشته باشد یا خیر، جنبه مهمی را باید در نظر گرفته شود.

جالب است که در چند سال گذشته، پذیرش بیت کوین شاهد افزایش مداوم بوده است. داده‌های بازار که توسط Glassnode ارائه شده نشان می‌دهد که چگونه از سال ۲۰۱۸ یک رشد منظم در آدرسهای فعال بیت کوین وجود داشته است و هرچه افراد بیشتری وارد این عرصه می روند ، اتحادیه‌ها نقش پررنگتری در تأمین امنیت بیت کوین، تأمین مالیات و در انتقال ثروت بین نسلی ایفا کند.

Source

https://coiniran.com/?p=39465
دکمه بازگشت به بالا