ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

همکاری Flare با تیم آوااسکن برای راه‌اندازی کاوشگر Flarescan

پلتفرم لایه یک Flare که به توسعه‌دهندگان امکان دسترسی یکپارچه به داده‌ها از زنجیره‌های دیگر را می‌دهد، با Avascan Block Explorer برای راه‌اندازی Flarescan، کاوشگر بلاکچین اکوسیستم Flare، شریک شده است.

شراکت Flare با تیم آوااسکن

Flarescan به کاربران و توسعه‌دهندگان در flarescan.com و در پلتفرم کاوشگر بلوک Routescan به عنوان کاوشگر اکوسیستم، یک تجربه داده کاربرپسند و پیشرفته ارائه می‌دهد.

به عنوان یک بلوک کاوشگر و پلتفرم تجزیه و تحلیل اکوسیستم Flare، که شامل شبکه‌های اصلی Flare و Songbird و شبکه‌های آزمایشی Coston و Coston2 است، Flarescan کاملا یکپارچه امکان دسترسی را به طیف گسترده‌ای از داده‌ها را برای کاربران  فراهم می‌کند. داده‌ها شامل تمام فعالیت‌های زنجیره C، تاریخچه آدرس‌ها، تراکنش‌ها و توکن‌های موجود در شبکه است.

Flarescan برای توسعه‌دهندگان دسترسی به C-Chain، لایه فعالیت بلاکچین، و P-Chain، لایه staking token را فراهم می‌کند. این پلتفرم برای تجسم داده‌ها طراحی شده است و ارائه گرافیکی آمار کل شبکه Flare یا داده‌های مربوط به تراکنش‌های فردی را ارائه می‌دهد.

همچنین از یک فرآیند تأیید برای تمایز بین قراردادهای تأیید شده و تأیید نشده استفاده می‌کند و مجموعه داده‌های دقیق‌تری را در اختیار کاربران Flare قرار می‌دهد.

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Flare، افکار خود را بیان کرد و گفت:

Flare متعهد به تجربه توسعه با کیفیت برای سازندگان است و بلاک کاوشگر بخش بسیار مهمی از آن است. Flarescan برای همه قابل دسترسی خواهد بود و در عین حال بینش عمیق مورد نیاز توسعه‌دهندگان را نیز ارائه می‌دهد.

برنامه‌های آینده پروژه Flarescan

پروژه Flarescan با پشتیبانی اولیه از C-Chain و پشتیبانی اولیه از P-Chain با ویژگی‌هایی برای تجزیه و تحلیل استیکینگ قرار است در ۱۶ اکتبر راه‌اندازی شود.

بعدها در نوامبر، پشتیبانی اضافی P-Chain و تجزیه و تحلیل استیکینگ تاریخی راه‌اندازی خواهد شد. همچنین به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا از طریق یک ویژگی API تعیین شده، Flarescan را در برنامه‌های خود ادغام کنند.

 

 

پیشنهاد مطالعه: کامل‌ترین آموزش کار با سایت اتر اسکن etherscan.io

 

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=65658
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x