ایستگاه خبر

شبکه‌ی Flare قراردادهای هوشمند را به استلار می‌آورد!

شبکه‌ی Flare با پشتیبانی ریپل (Ripple) در آخرین تلاش خود برای گسترش بیشتر، قراردادهای هوشمند را به استلار (XLM) می‌آورد.

پیش از این، Flare Networks از اکس‌آرپی (XRP)، لایت‌کوین (Litecoin) و رمزارز دوج‌‌کوین (Dogecoin) پشتیبانی می‌کرد.

قابلیت همکاری کلیدی است

این ارائه‌دهنده‌ی قراردادهای هوشمند ضمن اطلاعیه‌ی خود در حساب توئیتری‌اش، با بیان اینکه اکوسیستم‌ها باید با هم یکپارچه و متحد شوند، علیه حداکثرگرایی صحبت کرده است.

این بلاکچین جدید که بر قابلیت همکاری متمرکز است قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ آغاز به کار کند. پروتکل F-Asset این بلاکچین به هر رمزارزی اجازه می‌دهد تا به دارایی قرارداد هوشمند تبدیل شود و متعاقباً، بخشی از اکوسیستم مالی غیرمتمرکز در حال رشد باشد.

به این ترتیب، شبکه‌ی Flare قصد دارد از اتریوم پیشی بگیرد زیرا دومین بلاکچین بزرگ جهان به شدت با حریفانی مانند زنجیره‌ی هوشمن بایننس (BSC) در رقابت است.

یک اکوسیستم در حال رشد

پروتکل دیفای Flare پس از طرح راه‌اندازی Spark برای دارندگان XRP در ماه دسامبر، در اواخر امسال توکن‌های دائوفلیر (DFLR) را نیز در میان متقاضیان توزیع می‌کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده، شبکه‌ی Flare نیز پس از ادغام Gala Games و گسترش اکوسیستم در حال رشد خود، وارد رقابت داغ بازار توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) شده است.

پیشنهاد مطالعه:‌ توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=44090
دکمه بازگشت به بالا