ایستگاه خبر

ایردراپ شبکه Flare، طلیعه‌دار عصر دیفای برای ریپل

به گزارش خبرگزاری CryptoBriefing، شبکه Flare، آخرین ایردراپ (عرضه هلی‌کوپتری) را برای دارندگان توکن XRP انجام می‌دهد که به منزله پایان انتظار و شروع عصر دیفای برای شرکت ریپل است. تیم اصلی این شبکه دیروز در ساعت ۱۲:۳۵ بامداد یک لیست از تمام دارندگان XRP واجد شرایط تهیه کرد.

شبکه Flare با اتصال به ریپل، توکن XRP را به اکوسیستم دیفای وارد می‌کند. دارندگان توکن XRP از عرضه هلی‌کوپتری توکن بومی Flare به نام اسپارک بهره‌مند می‌شوند تا فعالیت خود را در اکوسیستم دیفای آغاز کنند.

سرمایه‌گذاری شرکت ریپل در نهایت به بازدهی رسید

در یک وبینار که توسط بستر Uphold برگزار شد، مدیر ارشد فناوری شرکت ریپل اشاره کرد که شبکه Flare بالاخره توانست خدمات اکوسیستم دیفای را به شبکه XRP وارد کند. وی خاطرنشان کرد که ریپل در نوامبر ۲۰۱۹ در شبکه Flare سرمایه‌گذاری کرده بود و حالا این سرمایه‌گذاری به محصول نشسته است.

شبکه Flare، یک بستر قرارداد هوشمند بر اساس ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. این شبکه یک پل ارتباطی میان شبکه XRP و بستر اتریوم می‌سازد و نوآوری به حساب می‌آید که به شدت مورد نیاز بوده است.

با وجود قیمت پر نوسان توکن XRP، این پروژه به خودی خود در مسیر توسعه خود دستاورد‌های قابل توجهی نداشته است. حالا با داشتن برنامه‌های دیفای، مدیر فناوری ریپل امیدوار است که این نوآوری به کاربردهای ریپل و توکن XRP بیافزاید.

زمانی که به روزرسانی Flare تکمیل شود، دارندگان XRP می‌توانند توکن‌های متصل به XRP را تولید کنند که FXRP نام دارند. آن‌ها می‌توانند از این توکن‌ها در برنامه‌های دیفای مبتنی بر اتریوم استفاده نمایند. برای تولید توکن‌های FXRP به همین توکن‌های عرضه هلی‌کوپتری اسپارک به عنوان وثیقه نیاز است.

ایردراپ Flare و قیمت XRP

دیروز فقط چند ساعت پس از خبر عرضه رایگان توکن‌های اسپارک به تمام دارندگان XRP در صرافی‌ها و کیف‌پول‌های مشخص، قیمت توکن XRP هشت درصد کاهش یافت. XRP، سومین رمزارز بزرگ به لحاظ ارزش بازاری است.

در حالی که دیگر رمزارزهای بزرگ مثل بیتکوین، اتریوم و لایتکوین همگی در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت داشته‌اند، اما قیمت توکن XRP کاهش یافت و به ۰.۵ دلار رسید.

بیشتر بخوانیم: تحلیل بازار رمزارزها: ۲۰ آذر ۹۹

https://coiniran.com/?p=42561
دکمه بازگشت به بالا