ایستگاه خبر

Fitch Ratings : رمزارزها از جریان اصلی دورند، گرچه مزایای بالقوه‌ای هم دارند!

شرکت Fitch Ratings نگاهی به مراحل اخیر غول‌های پرداخت در زمینه رمزارز داشته است. گزارش جدیدی از این آژانس می‌گوید افزایش فعالیت رمزارزی شرکت‌ها ممکن است تأثیر کوتاه مدت بر پروفایل‌های اعتباری نداشته باشد، اما می‌تواند سیستم مالی را با گذشت زمان مدرنیزه کند.

شرکت Fitch در گزارش خود به اقدامات اخیر PayPal ،Square ،Visa ،Mastercard و Moneygram اشاره کرده است. این شرکت‌های پرداخت اخیراً محصولات کریپتو را به گزینه‌های خود اضافه کرده‌اند. Fitch گزارش کرده است اضافه شدن این خدمات موارد استفاده  رمزارزها را برای مصرف‌کنندگان گسترش می‌دهد، اما برای اینکه بگوییم منجر به پذیرش گسترده می‌شود، خیلی زود است.

این گزارش به فعالیت‌های کلیدی پلتفرم‌های پرداخت را در رمزارز طی سال ۲۰۲۰ اشاره کرده است. افزوده شدن خرید و فروش رمزارزها به PayPal یکی از اولین موارد استفاده رمزارز در جهان واقعی است. به گفته فیچ، در کوتاه مدت، برای پروفایل‌های اعتباری معنی چندانی نخواهد داشت، اما ممکن است افزودن قابلیت‌های کریپتو سود خالصی برای پلتفرمهای پرداخت باشد.

اگرچه فیچ گفت که کریپتو هنوز از جریان اصلی فاصله دارد، اما این امکان را دارد که سرعت تسویه حساب، هزینه‌های پایین تر و حذف واسطه‌ها را برای فعالیت حرکت شبانه روزی پول بهبود بخشد. فیچ می‌گوید برای تحقق بخشیدن به این مزایا، مقررات درستی لازم است.

شرکت Fitch Ratings گفت: «مقررات سختگیرانه می‌تواند مزایای خاصی را که قبلاً شرح داده شد محدود کند، به ویژه اگر صادرکنندگان ارز دیجیتال ملزم به دریافت منشورهای بانکی، حفظ ذخایر و / یا سایر الزامات دقیق مانند بانکداری شوند

 

Source

https://coiniran.com/?p=43767
دکمه بازگشت به بالا