ایستگاه خبر

Fireblocks شبکه‌ای را برای مؤسسات به منظور انتقال دارایی راه‌اندازی می‌کند

Fireblocks با استفاده از فناوری محاسباتی چند جانبه خود، یک شبکه انتقال دارایی امن ایجاد کرده و به مؤسسات امکان می‌دهد سریع و ایمن یکدیگر را پیدا کنند، به هم وصل شوند و معاملاتشان را انجام دهند.

Fireblocks  متخصص امنیت دارایی دیجیتال، شبکه انتقال دارایی‌اش را از ۲ ژوئن راه‌اندازی کرد. این شبکه‌ی باز مؤسسات را قادر می‌سازد با اطمینان هم‌ارزان خود را پیدا کنند و ضمن ساده کردن عملیات تسویه حساب و فعالیت‌های پس از تجارت، دارایی را به صورت زنجیره‌ای انتقال دهند.

شبیه به گذشته و بلکه بهتر

اکنون بیش از یک سال است که Fireblocks از محاسبات چند جانبه یا فن آوری MPC در محیط امن انتقال دارایی‌اش استفاده می کند و به مشتریان سازمانی ابزارهایی برای انتقال دارایی‌های دیجیتالی بین صرافی‌ها، کیف پول‌ها و طرف‌های دیگر ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین الگوریتم جدید MPC را توسعه داده است و ادعا می‌شود ۸۰۰٪ سریعتر از استاندارد صنعت و استفاده از آن برای دارندگان و فروشندگان آزاد است. شبکه انتقال دارایی امن جدید که اخیراً راه اندازی شده است، در این محیط بنا شده و روند یافتن و ارتباط با طرف‌های دیگر را ساده تر می‌کند.

ویژگی های جدید جستجو
پیش از این، دو طرف مقابل که هر دو از Fireblocks استفاده می‌کردند برای اتصال باید آدرس کیف پول یکدیگر را پیدا و اضافه کنند. اما شبکه جدید بیشتر شبیه یک دایرکتوری است، موسسات را قادر می سازد یکدیگر را در شبکه جستجو و با کلیک روی یک دکمه درخواست اتصال را ارسال کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39231
دکمه بازگشت به بالا