ایستگاه خبر

امکان دریافت فوری ۲۵ درصد از پاداش استخراج در شبکه فایل‌کوین

به گزارش خبرگزاری theblockcrypto، استخراج کنندگان فایل‌کوین که آخرین به روز رسانی شبکه را نصب کرده‌اند‌، هم اکنون می‌توانند به ۲۵ درصد از پاداش بلوک خود بدون نیاز به دوره واگذاری دسترسی پیدا کنند. شبکه Filecoin روز چهارشنبه در کانال پروژه قرار داد که Lotus 1.1.0 برای بارگیری در دسترس است، که برای کسانی که می‌خواهند در این شبکه به شرکت در ذخیره سازی غیرمتمرکز ادامه دهند یک ارتقای اجباری است.

یکی از ویژگی‌های به روز رسانی جدید شامل فعال سازی FIP-004 است که هدف آن کمک به بهبود توانایی استخراج کننده در سرمایه‌گذاری مجدد FIL با ایجاد امکان برداشت فوری ۲۵ درصد ازپاداش استخراج است. در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵۰ هزار توکن FIL تولید شده است. با این نرخ، روزانه ۴۰ هزار عدد از این توکن‌ها به استخراج‌گران واگذار می‌شود.

به هر حال هنوز مشخص نیست چه مقدار از این توکن‌های بلافاصله واگذارشده دوباره توسط استخراج‌گران برای افزایش قدرت محاسباتی سرمایه‌گذاری می‌شود و چه مقدار در بازار‌ها به فروش می‌رسد. مشکل نقدینگی استخراج‌گران منجر شده بود که آن‌ها برنامه‌های توسعه استخراج را کنار بگذارند.

در طراحی اقتصادی فایل‌کوین، استخراج کنندگان از توکن FIL به عنوان وثیقه اولیه برای مهر و موم کردن داده‌ها در بخش‌های معتبر شبکه کمک می گیرند تا بتوانند قدرت استخراج موثر خود را افزایش دهند. قبل از این به روز رسانی، پاداش استخراجگران طی ۱۸۰ روز به صورت خطی آزاد می‌شد. اما اکنون آن‌ها ۲۵ درصد را بلافاصله دریافت می‌کنند در حالیکه ۷۵ درصد باقیمانده در شش ماه آینده به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

بر طبق داده‌های CoinGecko، میزان عرضه در گردش فعلی فایل‌کوین تقریباً ۱۹.۳ میلیون است که بیش از ۱۳ میلیون توکن به عنوان وثیقه اولیه توسط استخراجگران به ودیعه گذاشته شده است.

بیشتر بخوانیم: دارایی مصنوعی در دیفای : موارد استفاده و پتانسیل‌های آن

https://coiniran.com/?p=41657
دکمه بازگشت به بالا