ایستگاه خبر

اعلام همکاری Algorand با فیفا در جام جهانی، جهش ۱۵ درصدی ALGO

در حالی که برای جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر آماده می‌‌شویم، فیفا به دنبال شرکای بزرگ در فضای بلاکچین است. در اقدام اخیر، فیفا با پلتفرم بلاکچین آلگوراند (Algorand) شریک شده و با قرارداد اسپانسری و مشارکت فنی آن موافقت کرده است.
به عنوان بخشی از این مشارکت، Algorand راه‌حل رسمی کیف پول بلاکچینی را ارائه خواهد کرد. این توافق نشان می‌دهد الگوراند حامی منطقه‌ای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در اروپا و آمریکای شمالی خواهد بود. جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، طی سخنانی درباره این اعلامیه گفت:

ما خوشحالیم که از همکاری با Algorand خبر می‌دهیم. این همکاری نشانه روشنی از تعهد فیفا به جستجوی مستمر کانال‌های نوآورانه برای رشد درآمد پایدار در فوتبال است که شفافیت را برای سهامداران و هواداران فوتبال در سراسر جهان تضمین می‌کند— این عنصر کلیدی چشم‌انداز ما برای جهانی کردن واقعی فوتبال است. من مشتاقانه منتظر یک همکاری طولانی و پربار با Algorand هستم.

استراتژی دارایی‌های دیجیتال برای فیفا

بلاکچین که با عنوان فناوری دفتر کل توزیع‌شده نیز شناخته می‌شود، داده‌ها را به روشی شفاف و بدون دستکاری ذخیره می‌کند. استفاده از بلاکچین نیز با توانایی آن برای میزبانی چندین دارایی دیجیتال افزایش یافته است.

به عنوان بخشی از این مشارکت، الگوراند به فیفا در توسعه استراتژی دارایی‌های دیجیتال خود کمک خواهد کرد. در عین حال، فیفا مزایای حمایتی از قبیل حضور در رسانه‌ها، تبلیغات و فرصت‌های تبلیغاتی را مهیا خواهد کرد.

تا به امروز، بلاکچین Algorand میزبان بیش از ۲۰۰۰ سازمان جهانی و برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. همچنین به سازمان‌ها در همه صنایع مانند موسیقی، بازی، امور مالی، هنر و ورزش کمک می‌کند. Algorand همچنین در حال کار بر روی استفاده از قابلیت‌های دیجیتالی Web 3 برای رشد، شفافیت، فراگیر بودن و نوآوری است. سیلویو میکالی، بنیانگذار Algorand گفت:

همکاری با فیفا، شناخته‌شده‌ترین و برجسته‌ترین سازمان جهانی در ورزش، پتانسیل‌های بلاکچین Algorand برای تغییر تجربه ما از جام جهانی را، به نمایش می‌گذارد.»

با اعلام این خبر، قیمت ALGO فوراً بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است. زمان انتشار، Algorand (ALGO) با ۱۶.۵۳ درصد افزایش با قیمت ۰.۶۹ دلار معامله می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: دلیل استفاده از بلاکچین (Blockchain) چیست؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50981
دکمه بازگشت به بالا