ایستگاه خبر

استقبال فراری از فناوری بلاک‌چین و NFTها

Benedetto Vigna، مدیرعامل شرکت خودروسازی مشهور فراری (Ferrari)، مدعی شد که فناوری بلاک‌چین و توکن‌های غیر‌قابل تعویض (NFT) موضوعاتی هستند که باید بیشتر به‌آنها توجه شود. مدیرعامل این شرکت ایتالیایی در اظهارات خود به‌این امر اشاره داشت که خودروهای لوکس فراری به استقبال از رمز ارزها و فناوری‌های وابسته به آن ادامه خواهند داد.

بلاک‌چین و NFT موضوعات جذابی برای فراری هستند

Vigna پس از بازگویی درآمد سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱، از تمرکز شرکت خود بر فضای وب۳ درآینده خبر داد. وی خاطرنشان کرد:

«ما روابط خود را با شرکای پیشگام در حوزه‌ی فناوری ازقبیل خدمات تحت وب آمازون در ولز تقویت کرده تا بتوانیم در خط مقدم فناوری‌های دیجیتال و وب۳ باشیم.»

مدیرعامل فراری با تاکیید بر علاقه‌‌اش به بلاک‌چین، وب۳ و NFT از نقش آنها در توسعه‌ی برند فراری در آینده به‌عنوان یکی از سازندگان پیشروی خودروهای سوپراسپورت یاد کرد. وی بیان داشت:

«من معتقدم که باید از فناوری‌های جدید آگاه بوده و نسبت به کارایی آنها در ارتقای برند خود استفاده کنیم. از این‌رو حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، وب۳، بلاک‌چین و NFTها شایسته‌ی توجه بیشتری ازجانب ما هستند.»

وی بااشاره به روند سریع پیشرفت صنعت رمز ارز مدعی شد که هم‌اکنون برخی از رقبای فراری شروع به پذیرش راهکارهای وابسته به بلاک‌چین کرده‌ و لازم است تا ما نیز از این رقابت عقب نمانیم.

NFTهای شرکت فراری

فراری نخستین بار در اواخر سال ۲۰۲۱ تصمیم به‌حضور در فضای رمز ارزها گرفت. در آن زمان این خودروساز مشهور ایتالیایی با شرکت فناوری سوئیسی Velas Network AG برای طراحی، صدور و عرضه‌ی NFTهای خود به هواداران‌اش همکاری نمود.

این توکن‌ها از مارس ۲۰۲۲ و همزمان با شروع فصل جدید مسابقات فرمول وان برای خرید دردسترس عموم کاربران قرار خواهند گرفت.

پیشنهاد مطالعه: فناوری NFT در پی تاج‌وتخت! آیا بازار NFT دوام خواهد آورد؟

Source

https://coiniran.com/?p=49636
دکمه بازگشت به بالا