ایستگاه خبر

سهام فیسبوک ، آمازون، Netflix و Google در DeFi ارائه خواهد شد!

پروتکل Injective در حال راه اندازی معاملات سهام است. سهام فیسبوک ، آمازون، نتفلیکس و گوگل اولین دارایی‌های فهرست شده در این صرافی غیرمتمرکز خواهند بود. پروتکل‌های Terra و Band در انجام گرفت این فعالیت با هم همکاری خواهند کرد.

سهام بیشتری به دنیای کریپتو می‌آیند
Injective، صرافی تجارت مشتقات لایه ۲ که با Cosmos SDK ساخته شده است، در روز پنجشنبه سهام سنتی را به فهرست معملات خود اضافه می کند.

در ابتدا، آنها امکان تجارت برای سهام فیسبوک ، آمازون ، نتفلیکس و گوگل را فراهم می‌کنند و سایر موارد در تاریخ‌های بعدی اضافه می‌شوند. این مجموعه سهام به طور عامیانه به نام FANG شناخته می‌شود و در اواخر سالی که گذشت بیشترین بازدهی را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته‌اند.

این تیم با Terra و Band Protocol همکاری می‌کند، Terra  توکن‌سازی سهام  را انجام می‌دهد و Band با استفاده از فناوری اوراکل خود منابع داده‌های قیمت را ارائه می‌کند.

اریک چن، مدیر عامل Inective Protocol امروز این خبر را اعلام کرد:

«سرمایه‌گذاری در سهام هنوز برای میلیاردها نفر در سراسر جهان غیرقابل دسترس است زیرا پلتفرم‌های موجود از چالش‌های فنی زیادی رنج می‌برند. Injective به صورت یکپارچه به حل این مشکلات کمک می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد که بدون هزینه تراکنش، سهام را معامله کنند.»

این به روزرسانی اولین محصول در نوع خود و در میان صرافی‌های غیرمتمرکز است.

در حالی که صرافی پیشروی FTX تمرکز خود را بر پیشبرد این صنعت گذاشته است و در این ماه Airbnb را بالاتر از Nasdaq قرار داده است، سهام هرگز به طور گسترده در DeFi در دسترس نبوده است. Injective در حال لیست کردن سهام موجود در شبکه Inective Solstice V2 خود است و خرید آنها با USDT امکان‌پذیر خواهد بود.

Injective همچنین سهام را بی هیچ هزینه گسی ارائه می‌دهد. این تحول نشان می‌دهد که DeFi همچنان گام‌های رو به جلو برمی‌دارد و از ویژگی‌های بازارهای مالی سنتی نیز استفاده می‌کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42704
دکمه بازگشت به بالا