ایستگاه خبر

EY راه حل تدارکات سازمانی را در بلاکچین اتریوم راه‌اندازی کرد

EY (or Ernst & Young) یکی از بزرگترین شرکت‌های مشاوره‌ای جهان راه حل جدید مبتنی بر بلاکچین اتریوم منتشر کرده که هدف آن ساده‌سازی برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) است.

در یک بیانیه مطبوعاتی که روز یکشنبه منتشر شد، EY (یا ارنست و یانگ) گفت که پلتفرم خرید شبکه OpsChain آنها به گونه‌ای طراحی شده است که انجام فعالیت‌های سرتاسر اختصاصی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند. این پلتفرم از نرم‌افزارهای اپن سورس از جمله Baseline Protocol که از طرف مایکروسافت حمایت می‌شود، استفاده می‌کند و بر روی بلاکچین عمومی اتریوم اجرا می‌شود. این محصول برای پشتیبانی از شبکه‌های سازمانی طراحی شده است و به خریداران و فروشندگان امکان می‌دهد تا در یک شبکه فعالیت کنند، در حالی که ظرفیت‌ها و مصرف‌ها را به طور خودکار ردیابی می‌کنند و شرایط و قیمت‌های توافق شده را در نظر می‌گیرند.
همچنین طبق گفته این شرکت مشاوره‌ای، هدف آنها انتقال فرآیندهای تجاری خارج از هر سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی به یک قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاکچین است.
پل برودی، مدیریت بلاکچین جهانی EY گفت: قرار دادن این روند در یک بلاکچین به معنای مجاب کردن یک شرکت برای نپیوستن به شبکه اختصاصی پرهزینه و بسته است.
این شرکت همچنین گفت که با توجه به تجربه خود با سایر سیستم‌های تدارکات، روی آوردن به یک راه حل مبتنی بر بلاکچین باعث شده است که چرخه برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) بیش از ۹۰٪ کاهش یابد و هزینه‌ها تا ۴۰٪ کاهش یابد.
EY گفت، شرکت‌ها اکنون می‌توانند به پلتفرم بتا EY متصل شوند و از طریق APIها امکان تلفیق مستقیم با سیستم‌های ERP خود را فراهم کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41318
دکمه بازگشت به بالا