آخرین اخبار ارزهای دیجیتالاخبار اتریومایستگاه خبر

توکن جدید اتریوم ERC-223 به اسناد اتریوم اضافه شد

دکساران، یکی از بنیانگذاران شبکه کالیستو (Callisto) و خالق استاندارد ERC-223، نقطه عطف هیجان‌انگیزی را در توییتر خود به اشتراک گذاشته است. دکساران اعلام کرد ERC-223 اکنون به طور رسمی به استانداردهای اسناد و توکن اتریوم اضافه شده است.

اتریوم دارای سه استاندارد توکن است: ERC-20، ERC-777 و ERC-223. توکن ERC-20 یکی از مهم‌‌ترین توکن‌های اتریوم است. مشخصات ERC-20 به استاندارد فعلی صنعت تبدیل شده است.

ERC223 اکنون به طور رسمی به استانداردهای توکن و اسناد اتریوم اضافه شده است.

— دکساران  (@Dexaran) 3 جولای 2023

استاندارد توکن ERC-20 دچار برخی مسائل است، مانند از دست دادن غیرعمدی توکن در قراردادهایی که برای تعامل با توکن‌های ارسالی طراحی نشده‌اند.

معماری ERC-223 با اجازه دادن به کاربران برای انتقال توکن‌ها به قراردادهای هوشمند و کیف پول‌هایی که همان هدف را دنبال می‌کنند، بر این مشکل غلبه می‌کند.

ERC-223 مجموعه‌ای از ERC-20 است که به توکن‌ها اجازه می دهد با ارزش درجه یک در توسعه قراردادهای هوشمند استفاده شوند. این استاندارد گامی رو به جلو به سوی انتزاع اقتصادی در سطح برنامه / قرارداد است.

توکن‌های ERC-223 با توکن‌های ERC-20 سازگار هستند، به این معنی که ERC-223 از همه عملکردهای ERC-20 پشتیبانی می‌کند و قراردادها و خدماتی که از نشانه‌های ERC-20 استفاده می‌کنند با توکن‌های ERC-223 نیز کار می‌کنند.

توسعه‌دهندگان اتریوم برای به‌روزرسانی Deneb آماده می‌شوند

توسعه‌دهندگان اتریوم در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی Deneb هستند. در هفته گذشته، توسعه‌دهندگان اتریوم در مورد گنجاندن پرچم لغو کردن سازنده در Engine API، حداکثر محدودیت‌های حباب از 2/4 به 3/6 و تحقیقات مداوم پیرامون تغییر حداکثر مانده‌حساب مؤثر اعتبارسنج‌ها بحث کردند.

دو تغییر در Engine API، یک API داخلی که برای تسهیل ارتباط بین کلاینت‌های نرم افزار CL و EL در یک گره اتریوم استفاده می‌شود، در رابطه با به‌روزرسانی Deneb مورد بحث قرار گرفت.

پیشنهاد مطالعه: استاندارد توکن ERC-1155 چیست و چه کاربردی دارد؟

Source

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا