ایستگاه خبر

داستان تک تک روزها در ICOBox از زبان Nick Evdokimov، بنیانگذار و مدیرعامل آن

تنها در سال گذشته، مشتریان ICOBox توانستند بیش از ۶۵۰ میلیون دلار از طریق ICO جذب سرمایه کنند تا موج بعدی فناوری بلاک چین را بسازند.

Nick Evdokimov، بنیانگذار و مدیرعامل سایت ICOBox:

من و تیمم در راه اندازی محصول بسیار خوب عمل می کنیم. تنها در سال گذشته، مشتریان ما توانستند بیش از ۶۵۰ میلیون دلار از طریق ICO جذب سرمایه کنند تا موج بعدی فناوری بلاک چین را بسازند. این یک تغییر شگفت انگیز است، اما یک دلیل کلیدی وجود دارد که توانستیم این کار را انجام دهیم.

در برنامه ریزی برای هر نوع کمپینی، لیستی از محصولات و خدمات راه اندازی شده یا در شرف راه اندازی توسط تبلیغ کننده باید دنبال شود؛ نگاهی دقیق و موشکافانه به مواد اولیه ی شرکت باید داشت؛ مصاحبه را باید تنظیم کرد؛ برای چندین ماه محتوا برای رسانه های اجتماعی و بلاگ های تان باید آماده کنید؛ و رویداد را باید برگزار کرد.

بیشتر بخوانید: Lynked.World و ICOBox به دنبال تسهیل زندگی افراد به کمک بلاک چین

بسیاری از خدمات دهندگان تبلیغاتی در این نقطه با خوشحالی کارشان را خاتمه می دهند. آنها تعهدات شان را انجام داده اند و خب، می روند! اما به عنوان شرکتی که محصول یا خدمتی را ارائه کرده اند نمی توانند کاملا ارتباط شان را قطع کنند. بسیاری از تبلیغ کنندگان قالب خود را برای انجام کارها، قرار دادن اطلاعات حساس شان و بررسی نحوه اثرگذاری آنها دارند.

اگر کمپین موفقیت آمیز باشد، عالیست! فرمول کار کرده است. اگر نه، آنها وظایف شان را انجام داده اند و به سمت پروژه ی بعدی می روند. اما اساسا پرتاب سکه و متکی به شانس بودن، زمانی که به ارائه دهنده ی سرویس تان برای معرفی محصول به جهانیان وابسته اید، خوب نیست.

حلقه ی مفقود کجاست؟ سری به ICOBox بزنید.

داستان تک تک روزها در ICOBox از زبان Nick Evdokimov، بنیانگذار و مدیرعامل آن
every single day icobox founder and ceo nick evdokimov/ Source

چیزی که تیم مرا مجزا می کند توجه ما به آخرین اخبار و اتفاقات در حوزه ی مشتریان مان است. ما دائما اخبار را بررسی می کنیم، اخبار مربوط را جدا می کنیم و به آنها واکنش نشان می دهیم.

با دقت مهیا کردن کمپین ها مهم است اما بسیار ناکارآمد خواهد بود اگر پویا و با واکنش سریع نباشد و آخرین آپدیت های صنعت را در چشم اندازش نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: شش روش سرمایه گذاری جایگزین به جای تجمیع سرمایه در قالب ICO چیست؟

بسیاری از خدمات دهندگان تبلیغاتی سعی می کنند از زیر بار این مسئولیت شانه خالی کنند زیرا وقتگیر و نیازمند تفکر سریع است و تنها یک توییت ساده برای پاسخگویی به اخبار پیشگامانه در فضای رقابتی امروز کافی نیست. شما به تیمی نیاز دارید که بحث های مرتبط با حوزه ی شما را به هم متصل کند، مطالب رقابتی بنویسد و شرکت شما را به رهبر در حوزه ی کاریتان تبدیل کند.

تنها راه رسیدن به این هدف، داشتن تیمی است که هر روز آمادگی اش را نشان می دهد و آماده تحقیق و واکنش است. ما چنین تیمی داریم. هیچکس نمی گوید چنین کاری آسان است و کمپین های برنده ممکن بود هزینه های کمتری داشته باشند. اما نتایج، خودشان با شما صحبت می کنند. ما آخرین تیمی هستیم که به صنعت شما وارد می شویم و شما را برای آوردن به میدان مسابقه آماده می کنیم.

بیشتر بخوانید:  چرا سرمایه گذاری در حیطه ICO ها می تواند یک ایده بسیار خوب باشد؟

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Image
https://coiniran.com/?p=28699
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x