ایستگاه خبر

ثبت نام بانک های برجسته درانجمن مبتنی بر بلاک چین اتحادیه اروپا

حضور بانک های برجسته و مهم در انجمن بلاک چین محور اتحادیه اروپا را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا این انجمن مثمر ثمر خواهد بود؟

بانک های بزرگ در انجمن بلاک چینی اتحادیه اروپا ثبت نام می کنند

هیات اجرایی اتحادیه اروپا در حال راه اندازی یک انجمن جدید بلاک چین محور برای سال آینده می باشد و بانک های اصلی نیز در هیات مدیره این انجمن نماینده خواهند داشت. غول بانکداری اسپانیا BBVA روز سه شنبه اعلام کرد که آنها به همراه چهار بانک دیگر به انجمن EC پیوسته اند که یک انجمن در زمینه برنامه های کاربردی بلاک چینی است و در سه ماهه اول ۲۰۱۹ می تواند تبدیل به یک موجودیت قانونی شود. در حالی که در این اعلامیه اسمی از بقیه بانک ها برده نشده اما برخی منابع از حضور Santander در این گروه صحبت می کنند.

ثبت نام بانک های برجسته درانجمن مبتنی بر بلاک چین اتحادیه اروپا
eu-blockchain-association

اهداف این انجمن 

این ابتکار اخیرا در یک میزگرد بلاک چینی اتحادیه اروپا در بلژیک اعلام شد. این انجمن جدید قرار است که نماینده هایی هم در بخش عمومی و هم در بخش خصوصی داشته باشد و هدف این است که حمایت متخصصین و بلاک چین های خصوصی را جلب کند تا استراتژی اتحادیه اروپا در قبال این فناوری ها را ترسیم کنند. این انجمن قرار است که راهنمایی و پروتکل هایی را برای صنعت بلاک چین توسعه داده و استاندارد های بلاک چینی اتحادیه اروپا را در سطح بین المللی ترویج دهد.

بیشتر بخوانید: بلاک چین به زبان ساده

 انجمن یاد شده می تواند نقش مهمی در ایجاد استاندارد های بلاک چینی مناسب و جلوگیری از تفرقه در این زمینه ایفا کند. این اقدام ابتکار آمیز حتی می تواند فضای مبهم قانون گذاری امروزه را شفاف تر نیز کند زیرا بلاک چین، مدل های تجاری جدیدی را خلق می کند و راه را به سمت اقتصاد غیر متمرکز آینده باز خواهد کرد. EC در ماه آپریل به منظور پذیرش و توسعه بلاک چین در سطح اقتصادی، یک مشارکت بلاک چینی اروپایی (EBP) با ۲۷ کشور عضو انجام داد تا به حمایت از ارائه ی سرویس های عمومی دیجیتال بین مرزی بپردازد.

نظر شما چیست؟ ایجاد چنین انجمن ها و میزگرد هایی چه کمکی به ایجاد استاندارد های لازم برای فضای بلاک چین خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.Source

https://coiniran.com/?p=25990
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x