ایستگاه خبر

eToro و انتشار یک پادکست حرفه‌ای در حوزه اقتصاد و کسب‌وکار

eToro پس از گذشت بیش از یک دهه فعالیت به عنوان یکی از پیشروان حوزه‌ی فناوری و اقتصاد، یک پادکست جدید با نام Economyize Me راه‌اندازی کرده است. این پادکست طیف گسترده‌ای از موضوعات را پوشش می‌دهد، از مقدمات معاملات و مبادلات گرفته تا تحلیل و تفسیرهای عمیق بازار. طبق اطلاعات منتشرشده، مهمانان این مجموعه پادکست کارشناسان برجسته مالی و اقتصادی جهان هستند.

Economyize Me با در نظر گرفتن همه‌گیری جهانی، در اولین فصل خود یک قسمت ویژه را به تأثیرات کرونا ویروس بر حوزه اقتصاد و کسب‌وکار اختصاص داد. مهمانان این قسمت برخی از متخصصین پیشرو در دنیای تجارت و مالی از جمله کوین دویس، مدیرعامل سابق Man Financial؛ یونی اسیا مدیرعامل eToro و کریستیا کوارلز مدیرعامل سابق OpenTable بودند. مهمانان این اپیزود، با نگاهی دقیق به این که ویروس چگونه بر روند بازار تأثیر می‌گذارد، به این موضوع پرداختند که سرمایه‌گذاران چگونه می‌توانند از دارایی خود در این شرایط بحرانی محافظت کنند.

همین حالا، و در اینجا می توانید به ویژه برنامه کروناویروس و سه قسمت دیگر از پادکست Economyize Me گوش دهید.

البته باید توجه داشته باشید مطالبی که در این پادکست مورد بحث قرار می‌گیرد فقط جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی دارد و نباید آنها را به عنوان مشاوره یا توصیه برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38215
دکمه بازگشت به بالا