ایستگاه خبر

پلتفرم معاملاتی eToro خرید پالیگان، آلگوراند، دیسنترالند و دش را برای مشتریان آمریکایی متوقف کرد

پلتفرم معاملاتی مالی eToro روز دوشنبه گفت از ماه آینده مشتریان ایالات متحده نمی‌توانند آلگوراند (ALGO)، دیسنترالند (MANA)، دش (DASH) و پالیگان (MATIC) را خریداری کنند.

در میان 24 توکن فهرست شده در پلتفرم ارز دیجیتال eToro در ایالات متحده، توکن‌هایی قرار است حذف شوند که توسط ناظر مالی آمریکا در دادخواست‌هایی علیه صرافی‌های ارز دیجیتال کوین‌بیس و بایننس به عنوان اوراق بهادار برچسب‌گذاری شدند.

یکی از سخنگویان eToro به Decrypt گفت:

مشتریان ایالات متحده دیگر نمی‌توانند پوزیشن‌های جدیدی را در آلگوراند (ALGO)، دیسنترالند (MANA)، دش (DASH) و پالیگان (MATIC) باز کنند. مشتریان می‌توانند به حفظ و فروش پوزیشن‌های موجود ادامه دهند.

eToro گفت این تغییرات از 12 جولای اعمال خواهند شد و به مشتریان ایالات متحده یک فرصت یک ماهه برای معامله توکن‌های مورد نظر داده می‌شود. این سخنگو به صراحت به آخرین شکایت‌های SEC اشاره نکرد.

سخنگوی eToro گفت:

پلتفرم معاملاتی eToro چارچوبی را در اختیار دارد که دارایی‌های رمزارزی ما را با توجه به چشم‌انداز نظارتی در حال تحول به سرعت بررسی می‌کند. با توجه به تحولات اخیر، ما تغییراتی را برای ارائه ارزهای دیجیتال خود به مشتریان ایالات متحده ایجاد خواهیم کرد.

این شرکت که در بیش از 100 بازار بین‌المللی فعالیت می‌کند، تأکید کرد فقط مشتریان آمریکایی تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

ما همچنان حامی دارایی‌های رمزارزی هستیم و به اهمیت ارائه دسترسی کاربران به طیف متنوعی از کلاس‌های دارایی، که شامل سهام، ETF و آپشن‌ها می‌شود، معتقدیم.

— ای توروی ایالات متحده (@eToroUS) 12 ژوئن 2023

اطاعیه پلتفرم معاملاتی eToro به دنبال اخبار جمعه گذشته رابین‌هود منتشر شد که به پشتیبانی از ADA ،SOL و MATIC پایان می‌دهد. این شرکت این تغییر را که از 27 ژوئن اجرایی می‌شود، به «عدم قطعیت» موجود در بازار نسبت داد که اخیراً بر روی توکن‌ها اعمال شده است.

پیشنهاد مطالعه: دیسنترالند (Decentraland) چیست؟ آشنایی با ارز مانا (MANA)

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا