ایستگاه خبر

شرکت eToro نیز ترید XRP را برای کاربران آمریکایی به حالت تعلیق درآورد!

شرکت eToro اخیرا اعلام کرده که از ترید XRP برای کاربران آمریکایی پشتیبانی نخواهد کرد. کاربران آمریکایی این پلتفرم از سوم ژانویه دیگر نخواهند توانست که این رمز ارز را از پلتفرم eToro بخرند و آن را تبدیل به دارایی‌های دیگر کنند. بعد از شکایت کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل، تعداد زیادی از صرافی‌ها به اقدامات مشابهی دست زده‌اند و معاملات XRP را به حالت تعلیق درآورده‌اند.

صرافی‌های زیادی مانند کوین بیس، بیترکس و غیره قرار است که در ماه پیش‌رو XRP را از لیست خارج کنند که این بر نقدینگی این رمز ارز تاثیر بسزایی خواهد داشت. eToro علیرغم این محدودیت‌ها، هنوز به کاربران خود اجازه خواهد داد که XRP را در کیف پول‌های eToro نگه دارند.

نباید از سرعت صرافی‌ها و پلتفرم‌های مختلف برای حذف ریپل تعجب کرد؛ هیچ کدام از این پلتفرم‌ها نمی‌خواهند که در معرض اتهام قانون‌گذاران ایالات متحده قرار بگیرند. طبیعتا پلتفرم‌هایی که با ریپل مثل سابقه معامله کنند، گرفتار قانون‌گذاران خواهند شد و تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که کوین بیس اخیرا با یک دادخواست دعوی طبقاتی مواجه شده است و شاکی در این دادخواست ابراز داشته که این صرافی می‌دانسته است که XRP اوراق بهادار ثبت‌نشده تلقی می‌شود و با این وجود، اقدام به ارائه و معامله آن کرده است. در این زمان حساس که کوین بیس می‌خواهد عرضه اولیه خود را انجام دهد، این تبلیغات برای این صرافی بسیار ناخوشایند است.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که شرکت eToro نیز در حال برنامه‌ریزی برای یک عرضه اولیه ۵ میلیارد دلاری است. گفته می‌شود که گلدمن ساکس پذیره‌نویسی این عرضه اولیه را بر عهده خواهد داشت. نظر شما چیست؟ وضعیت XRP به کجا ختم خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42883
دکمه بازگشت به بالا