ایستگاه خبر

حذف کاردانو و ترون از لیست معاملات کاربران آمریکایی صرافی eToro

صرافی کریپتوی eToro به تازگی اعلام کرده است که دو رمز ارز اصلی را از پلتفرم خود حذف می‌کند. با افزایش نگرانی‌های نظارتی، صرافی‌های ارزهای دیجیتال بار سنگینی را متحمل می‌شوند و باید اقداماتی را برای جلوگیری از این امر انجام دهند. این امر منجر به حذف بعضی از رمز ارزها از صرافی‌ها به منظور حفظ انطباق با محیط نظارتی شده است.

آخرین مورد از صرافی‌ها که تحت فشار نگرانی‌های نظارتی در حال افزایش است eToro است. روز سه‌شنبه، صرافی از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد که Cardano (ADA) و Tron (TRX) را از فهرست حذف خواهد کرد. کاربران صرافی کریپتو نیز ایمیل‌هایی دریافت کردند که آن‌ها را از آخرین تغییرات مطلع می‌کرد.

eToro دسترسی را برای کاربران ایالات متحده محدود می‌کند

بر اساس این اعلامیه، کاربران ایالات متحده پایگاه اصلی کاربرانی هستند که تحت تأثیر حذف سکه ها از فهرست قرار خواهند گرفت. در چیزی که به نظر می‌رسد یک حذف چند مرحله‌ای از فهرست باشد، eToro در ۲۶ دسامبر ۲۰۲۱ دسترسی به این دارایی‌های دیجیتال را برای کاربران ایالات متحده محدود می‌کند.

اولین مرحله از این امر، جلوگیری از باز کردن موقعیت‌های جدید کاربران آمریکایی در Cardano (ADA) و Tron (TRX) است. در حالی که کاربران همچنان می‌توانند پوزیشن‌های خود را ببندند، آن‌ها مجاز به باز کردن پوزیشن‌های جدید نخواهند بود. علاوه بر این، eToro ویژگی‌های شرط‌بندی کاربران آمریکایی را با پرداخت پاداش نهایی در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ هم برای Cardano (ADA) و هم Trong (TRX) حذف می‌کند.
در این بیانیه «محیط نظارتی در حال تحول» به عنوان دلیل حذف از فهرست ذکر شده است. این اقدام در راستای حذف سکه حریم خصوصی Monero توسط Kraken برای کاربران بریتانیایی است. این صرافی کریپتو نیز نگرانی‌های نظارتی را برای این حرکت اعلام کرده بود.

این اقدام چه تأثیری بر دارندگان ADA و TRX تأثیر می‌گذارد؟

این پست وبلاگی توضیح داد که دارندگان Cardano (ADA) و Tron (TRX) همچنان می‌توانند هر دو دارایی را در صرافی پس از حذف از فهرست نگهداری کنند. علاوه بر این، آن‌ها می توانند پوزیشن‌های خود را به دلار بفروشند. با این حال، این نیز دارای تاریخ انقضا است زیرا گفته شده است که فروش هر دو دارایی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ محدود خواهد شد.

برای کاربرانی که در پورتفولیوهای هوشمند سرمایه‌گذاری می‌کنند که دارای یکی یا هر دوی این دارایی‌ها هستند، eToro آن‌ها را به پوزیشن‌های باز تبدیل می‌کند که کاربر می‌تواند انتخاب کند که آن‌ها را نگه دارد یا ببندد. کاربرانی که پورتفولیوهای آن‌ها از سایرین کپی می‌شود، در معرض همان اقداماتی قرار می‌گیرند که در مورد پورتفولیوها کپی می شود. بنابراین اگر دومی Cardano (ADA) و Tron (TRX) خود را بفروشد، دارایی‌های موجود در سبد کپی نیز فروخته می‌شود.

در نهایت، کاربران همچنان می‌توانند دارایی‌های خود را پس از پایان مهلت فروش به کیف پول ارز دیجیتال eToro Money ارسال کنند و مجبور نخواهند شد هیچ یک از دارایی‌های خود را بفروشند.

 

پیشنهاد مطالعه: مقدمه ای بر ظهور رمز ارز های اتریوم (Ethereum) و کاردانو (Cardano)

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=48476
دکمه بازگشت به بالا