ایستگاه خبر

افزایش نرخ برداشت اتریوم از صرافی‌ها در بحبوحه کاهش قیمت این رمزارز

همزمان با پایین آمدن قیمت اتریوم از بالاترین سطح فعلی نرخ برداشت این رمزارز (ETH) از صرافی‌ها، در هفته گذشته ، به طور مداوم افزایش یافته است.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط crypto.news، قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است. اتریوم در زمان نگارش خبر با قیمتی حدود 1860 دلار معامله می‌شود. دومین رمزارز بزرگ نیز بیش از 8 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 2008 دلار در 6 می (18 اردیبهشت) کاهش یافته است.

علاوه بر این، بر اساس داده‌های ارائه شده توسط گلس‌نود، تعداد برداشت توکن‌های اتریوم از صرافی‌ها به حدود 4405 رسید که آخرین بار در مارس 2022 مشاهده شده است.

📈 تعداد برداشت توکن‌های اتریوم از صرافی‌ها (7d MA) به 4405.351 به بالاترین حد 14 ماهه رسید.

— گلس‌نود (@glassnodealerts) 8 مه 2023

طبق این توییت، همین رفتار در دسامبر سال گذشته مشاهده شد، زمانی که اتر حدود 1250 دلار معامله می‌شد.

از سوی دیگر، داده‌های گلس‌نود همچنین نشان می‌دهد که میزان عرضه اتریوم فعال بین یک تا دو سال به طور میانگین یک روزه به بیش از 41,090,025 توکن رسیده است که رکود جدیدی را ثبت کرده است.

طبق گزارش crypto.news در 7 می، تعداد اترهای سپرده‌‌گذاری‌شده در صرافی‌های متمرکز (CEX) شاهد افزایش ناگهانی بود که باعث فشار فروش کوتاه‌مدت در این پلتفرم‌ها شد.

علاوه بر این، علیرغم افت قیمت دارایی، در 5 می (15 اردیبهشت) کارمزدهای بلاکچین اتریوم به بالاترین حد یک سال اخیر یعنی حدود 260 gwei  افزایش یافت. طبق داده‌های ارائه شده توسط ultra sound money، کارمزدهای شبکه اتریوم تا 63 درصد کاهش یافته و به 95 gwei رسیده است.

 

پیشنهاد مطالعه: رخداد تسلیم بازار (Market Capitulation) در ارزهای دیجیتال چیست؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا